Ve čtvrtek 3. října se na stadionu na Střeleckém ostrově odehraje atraktivní utkání. Tým Dynama "35" od 18h nastoupí ve finále soutěže hráčů nad pětatřicet let proti Hluboké nad Vltavou. Zápas je atraktivní i z toho pohledu, že v dresu Dynama nastoupí vedle řady bývalých hráčů A-týmu také rekordman v počtu reprezentačních startů Karel Poborský!

Tým Dynama "35" hraje pravidelně každý rok soutěž fotbalistů nad pětatřicet let a v posledních měsících za něj stále častěji nastupují i hráči s velkou zkušeností v nejvyšší soutěži. "Do zápasu proti Hluboké by měli vedle Karla Poborského nastoupit například i Martin Wohlgemuth, Pavol Švantner, Rudolf Otepka, Luboš Pecka nebo Milan Přibyl," vypočítává David Horejš, který má tým na starosti a který do zápasu proti Hluboké také nastoupí.

Fotbalisté Dynama svou skupinu Precisligy 35 vyhráli a v semifinále na ně čekalo mužstvo Jankova. Nad tím vyhráli v domácím prostředí v prvním zápase 7:0 a v odvetě pak 5:1. Druhou semifinálovou dvojici tvořily týmy Hluboké nad Vltavou a SK Mladé. Vzájemný souboj vyzněl lépe pro Hlubokou, která bude nyní soupeřem Dynama ve finále soutěže. Také finále se hraje jako dvojzápas, začíná se na hřišti Dynama.

Velkým lákadlem pro fanoušky bude účast Karla Poborského ve čtvrtečním zápase. "Dohodli jsme se s Davidem Horejšem, že si za Dynamo "35" přijdu zahrát. Na zápas se moc těším a doufám, že týmu pomohu k výhře a že se po čtvrtečním zápase přiblížíme k zisku trofeje pro vítěze celé soutěže," říká Karel Poborský.

Zápas na Střeleckém ostrově začíná ve čtvrtek 3. října a je samozřejmě přístupný pro širokou veřejnost. Vstupné na zápas se neplatí.