Po úspěšném Google+ Hangout videorozhovoru se záložníkem Petrem Benátem se na konec února chystá další rozhovor. Hostem Romana Havla bude tentokrát nejzkušenější hráč týmu, záložník Rudolf Otepka. Své dotazy budou moci "online" pokládat i fanoušci Dynama, proto neváhejte a zaregistrujte se!

Služba Google+ Hangout je nástroj v rámci sociální sítě Google+, který umožňuje pořádat videokonference. V praxi to znamená, že na jedné straně si sedne k počítači například hráč Dynama Rudolf Otepka a na druhé straně pak z domova nebo z práce fanoušci klubu, kteří mohou hráči samotnému klást libovolné dotazy a hráč na ně okamžitě odpovídá. Díky webovým kamerám, které jsou běžnou součástí dnešních notebooků, se samozřejmě fanoušci s hráčem mohou vidět na vlastní oči. Podobný projekt již rozjely nejznámější fotbalové kluby jako jsou Chelsea, Manchester City nebo AC Milán. Google+ Hangout již dlouhou dobu využívají také nejznámější basketbalové týmy na světě, kde jsou videokonference již tradiční součástí práce s fanoušky.

Jako první z hráčů Dynama se Google+ Hangoutu zúčastnil záložník Petr Benát. Na poměry české ligy velice zajímavou a atraktivní novinku rozhodně ocenil: "Bylo to naprosto super. Vše bylo perfektně připravené a myslím, že jsme si všichni hezky popovídali. Panovala výborná nálada a když pak Roman Havel říkal, že jsme diskutovali skoro hodinu, ani jsem tomu nemohl uvěřit. Hrozně rychle to uběhlo a bylo to zábavné," pochvaloval si špílmachr Dynama, který odpovídal na všetečné otázky jak Romana Havla, tak samotných fanoušků.

Dalším z hráčů Dynama, který se videorozhovoru s fanoušky zúčastní, bude záložník RUDOLF OTEPKA. Hangout je naplánovaný na čtvrtek 21. února se začátkem v 15:00. Pokud máte zájem se videorozhovoru zúčastnit, přihlašte se prosím závazně na emailovou adresu astrouha@dynamocb.cz

Celý již proběhlý videorozhovor s Petrem Benátem si můžete zpětně prohlédnout na youtube kanálu Dynama nebo přímo zde uvnitř tohoto článku.

Velice zajímavý článek o službě Google+ Hangout a jeho využití v předních evropských fotbalových klubech naleznete na stránkách sport.biz 3 fotbalové velkokluby ukazují budoucnost přímé komunikace s fanoušky.