Po delší době přišli ze zahraničí informace o tom, že se střelecky prosadili fotbalisté, kteří ještě v minulém roce oblékali dres Dynama. Útočník David Lafata zaznamenal v řeckém poháru branku, díky které si jeho tým zajistil postup do dalšího kola. Ve druhé slovenské lize se dařilo Jaroslavu Chlebkovi, který vstřelil vítěznou branku v zápase s Trnavou B. Nejvyšší českou soutěž si o víkendu zahráli Penner a Pončák - oba jejich týmy si ze hřišť soupeřů přivezly bod. V ČFL se dařilo všem hráčům Dynama bez zbytku - Prachatice, Strakonice i Střížkov zvítězily a Jihočeši byli u toho...

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)

David LAFATA (Škoda Xanthi /Řecko/)
David Lafata prožívá v Xanthi těžké časy. V minulém týdnu sice nastoupil v pohárovém zápase proti druholigovému týmu a jednou brankou přispěl k výhře 2:0, avšak v ligové soutěži šance stále nedostává. Xanthi bez jeho účasti na hřišti v minulém kole porazilo doma tým Larissa 1:0 a udržuje si tak vedoucí postavení řecké ligy. Nyní o víkendu čeká Xanthi těžká úloha, představí se na horké půdě druhého Olympiakosu.
Statistiky:
4 zápasy - 162 minut - 0 gólů - 0 žlutých karet

Jaroslav DROBNÝ (Fulham FC /Anglie/)
Fulham v minulém kole nestačil na překvapení soutěže Wigan a na jeho hřišti prohrál 0:1. Jaroslav Drobný se opět neobjevil ani na lavičce.
Statistiky: 0 zápasů - 0 minut - 0 žlutých karet

Miroslav SEMAN
(Nea Salamis /Kypr/)
Nea Salamis si doma poradil hladce s APEP Kyperounda, když zvítězil vysoko 5:0. Miroslav Seman odchytal celých devadesát minut. Po tomto vítězství se Salamis posunul na sedmé místo tabulky, v příštím kole nastoupí na hřišti Akritas.
Statistiky:
8 zápasů - 720 minut - 0 žlutých karet

Jaroslav CHLEBEK (Slovan Bratislava /Slovensko - 2.liga/)
Třetí branku v sezoně vstřelil v důležitém zápase s Trnavou B záložník Jaroslav Chlebek. Branka, kterou v 53. minutě vstřelil znamenala nakonec vítězství 2:1. Chlebek také uviděl v samém závěru zápasu žlutou kartu. V příštím kole nastoupí Slovan proti Nitře B.
Statistiky: 11 zápasů - 971 minut - 3 góly - 2 žluté karty - 1 červená karta

Martin DOBROTKA (Rimavská Sobota /Slovensko - 2.liga/ - hostování)
Proti Zlatým Moravcům uhrála Rimavská Sobota bezbrankovou remízu 0:0 a Martin Dobrotka se opět na hřišti neobjevil.
Statistiky: 7 zápasů - 630 minut - 1 žlutá karty

Fotbalisté Dynama hostující v českých týmech

I. LIGA
Miloslav PENNER (Příbram)
Příbram uhrála na hřišti Mladé Boleslavi bod za remízu 0:0, Miloslav Penner odehrál na levém kraji obrany celých devadesát minut.
Statistika: 7 zápasů - 621 minut - 1 žlutá karta

David HOREJŠ (Brno)
Poslední Brno v nedělní dohrávce doma zaskočilo Slavii a vyhrálo 1:0. David Horejš se neobjevil ani na lavičce náhradníků.
Statistika: 7 zápasů - 463 minut - 2 žlutá karta - 1 červená karta

Vladimír PONČÁK (Jablonec)
Vladimír Pončák odehrál na pravém kraji obrany v zápase s Jihlavou celých devadesát minut. Jeho tým si z Vysočiny odváží bod za remízu 1:1.
Statistika: 3 zápasy - 270 minut - 0 žlutých karet

III. LIGA
Lukáš BEER
(Střížkov/Bohemians Praha)
Lukáš Beer odehrál na levém kraji obrany v zápase s Náchodem (2:0) celých devadesát minut.
Statistika: 8 zápasů - 720 minut - 2 žluté karty

Jan PINTER (Strakonice)
V utkání s Příbramí B (3:1) nastoupil na posledních šest minut.
Statistika: 7 zápasů - 501 minut - 2 žlutých karet

Jakub SKÁLA (Břevnov)
V zápase se Bohemians 1905 (1:0) nenastoupil.

Jiří KLADRUBSKÝ (Prachatice)
Na netradičním postu stopera odehrál v zápase s rezervou Jablonce (3:1) celých devadesát minut.
Statistika: 8 zápasů - 720 minut - 1 žlutá karta

Stanislav ROŽBOUD (Prachatice)
V zápase s Jabloncem B (3:1) opustil hřiště minutu před vypršením normální hrací doby.
Statistika: 8 zápasů - 693 minut - 0 žlutých karet

Lubomír MYŠÁK (Prachatice)
Kvůli čtyřem žlutým kartám nemohl v zápase s Jabloncem B (3:1) nastoupit.
Statistika: 5 zápasů - 419 minut - 2 góly - 4 žluté karty

Radek KREJČÍK (Střížkov/Bohemians Praha)
V zaápse s Náchodem (2:0) odehrál na postu defenzivního záložníka devadesát minut.
Statistika: 4 zápasy - 360 minut - 0 žlutých karet

Martin SMÍŠEK (Strakonice)
Ani ve svém čtvrtém zápase za Strakonice se branky nedočkal, i když odehrál celý zápas. Jeho tým přesto vyhrál 3:1.
Statistika: 4 zápasy - 335 minut - 1 žlutá karta - 1 červená karta