Posledním fotbalistou, který těsně před skončením přestupového období opouští Dynamo České Budějovice je útočník Martin Smíšek. Jeho novým působištěm pro následující měsíce bude jihočeský účastník České fotbalové ligy - Strakonice. Vysoký fotbalista nastoupil v právě probíhajícím ročníku k pěti druholigovým zápasům a vstřelil v nich jednu branku. "S největší pravděpodobností je to poslední změna v týmu, o žádném dalším fotbalistovi v současné době nejednáme," řekl sekretář Dynama Milan Čadek.
Funkcionář Dynama také potvrdil, že se fanoušci na Střeleckém ostrově nedočkají ani žádné zahraniční posily. V týmu tak nebude působit ani jeden z dvojice útočníků Kamil Kopański - Dickson Timighe. Polský fotbalista byl v Dynamu dvakrát na testech, nigérijský mladík po dlouhých odkladech do Čech ani nedorazil...

Vedení klubu udělalo v posledních týdnech v mužstvu velké změny. Kádr Dynama opustili Myšák, Rožboud, Kladrubský, Pončák, Krejčík a Smíšek a naopak do klubu přišli obránci Skála, Bureš, Endl, útočník Mrkvička a největší posilou by měl být reprezentační záložník Karel Poborský.