Fotbalový klub SK Dynamo České se rozhodl ukončit spolupráci s osmatřicetiletým stoperem Tomášem Řepkou, který na jihu Čech působil od ledna letošního roku. Bývalý český reprezentant odehrál v dresu budějovického týmu celkem 24 ligových utkání, během nichž zaznamenal jednu branku.
Tomáš Řepka

Tomáš Řepka Dynamu pomohl především v loňské sezoně, kdy po nepovedené podzimní části klub bojoval o setrvání v nejvyšší soutěži. Díky velkým zkušenostem dokázal Řepka zkonsolidovat defenzivní formaci týmu a velkou měrou se tak podílel na tom, že si klub ligovou jistotu pro letošní sezonu zajistil již čtyři kola před koncem soutěže.

Start do nového ročníku ale Dynamu nevyšel. Navíc Tomáš Řepka v zápase 10. kola Gambrinus ligy na hřišti Jablonce dostal červenou kartu, po které následoval pětizápasový disciplinární trest. V následujících týdnech se připravoval individuálně a vedení klubu již tehdy informovalo, že po skončení podzimní části sezony rozhodne o jeho dalším osudu. Nyní po odehrání posledního zápasu podzimu se vedení klubu dohodlo s Tomášem Řepkou, na ukončení spolupráce k 31. prosinci 2012.

Vedení Dynama České Budějovice by touto cestou rádo Tomáši Řepkovi poděkovalo za služby, které jeden z nejzkušenějších ligových fotbalistů v dresu budějovického týmu během posledního roku odvedl.