Vedení Dynama zareagovalo na zranění středopolaře Filipa Havelky. Minimálně jarní část sezony bude na jihu Čech působit další mladík Sparty Praha - dvacetiletý Daniel Mareček. K týmu se připojil ve středu ráno a kluby ladí poslední detaily smlouvy o hostování.

Daniel Mareček patří k talentovaným mladíkům letenského klubu. Spolu s dalšími mladými fotbalisty Dominikem Plechatým a Davidem Šnajdrem absolvoval prakticky celou zimní přípravu A-týmu Sparty. Poslední kalendářní rok 2018 působil v druholigové Vlašimi, kde v jarní části sezony 2017/18 odehrál třináct zápasů a v podzimní části sezony 2018/19 pak čtrnáct zápasů. Především v první polovině letošní sezony patřil již ve Vlašimi k pilířům základní sestavy a vždy hrál v základní sestavě. Vynechal pouze dvě utkání (jedno kvůli karetnímu trestu za čtyři žluté karty).

Jako hráč Sparty pravidelně nastupoval také v mládežnických reprezentacích. Starty sbíral v reprezentacích U16, U18, U19 i U20. Postupně odehrál za národní tým 27 zápasů a na kontě má například i účast na mistrovství Evropy hráčů do devatenácti let, kde mladí Češi smolně prohráli semifinále s Anglií gólem ze samého závěru.