Jako každý rok se starší žáci kategorie U15 zúčastnili Memoriálu Josefa Žaloudka v Plzni. Tento zajímavě obsazený halový turnaj má již velkou tradici. Letos to byl již čtrnáctý ročník, ve kterém hráči ročníku 2003 z celé ČR změřili své síly. Dynamo na turnaji obsadilo skvělé druhé místo.

Turnaje se v letošním roce zúčastnily týmy AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, 1. FK Příbram, Sokolov, Most, Petřín Plzeň a SK Dynamo České Budějovice. Systém turnaje byl nastaven hrát každý s každým. Náš tým v těžké konkurenci nakonec obsadil výborné druhé místo!

Trenéři Petr Čížek a Adam Gaisler po turnaji: "Z turnaje jsme byli nadšení. Systém každý s každým je přesně to, co vyhledáváme. Jen změření sil se všemi týmy na turnaji přesně ukáže, kde jsme. Zároveň si však stojíme za tím, že halový fotbal je úplně jiné sportovní odvětví než klasický fotbal venku. S hráči jsme si po celou dobu turnaje nastavovali jednotlivé cíle, které jsme v každém zápase chtěli vidět. Mnohem větším pozitivem než samotný výsledek celého turnaje pak pro nás je, že během každého odehraného zápasu jsme našli minimálně jednu akci, ve které hráči splnili všechny cíle dohromady. To je věc, v které budeme nadále pokračovat."

Konečné pořadí turnaje:
1. AC Sparta Praha
2. SK Dynamo České Budějovice
3. 1. FK Příbram
4. FC Viktoria Plzeň
5. SK Slavie Praha
6. MFK Most
7. SK Petřín Plzeň
8. FK Baník Sokolov