V sobotním utkání se Dynamo U14 v bavorské metropoli setkalo se stejně starými vrstevníky z Bayernu Mnichov, kvalitní zápas nabídl šest branek a Jihočeši remizovali s německým velkoklubem 3:3. V Bavorsku za indisponované trenéry Radima Pouzara a Jakuba Hrice zaskočili jejich žákovští kolegové Petr Čížek a Jan Kolčava.

„Za jakoukoliv zahraniční konfrontaci jsme rádi, o to více, když se jedná o Bayern Mnichov. Kluci si v krátké době opět mohli potvrdit, že se dá hrát s každým, a ne vždy věhlasné jméno znamená, že nemáme šanci. Zápas s Bayernem byl z naší strany zcela vyrovnaný. Těžko bych hledal fáze, části nebo organizaci hry, případně dovednosti, ve kterých nás soupeř převyšoval. Věřím, že zápas byl přínosný pro obě strany, více takových," zhodnotil zastupující trenér Petr Čížek.

Všechny tři góly českobudějovického týmu vstřelil Adam Cháb. „Adamův hattrick proti takovému soupeři určitě zaujme. Je vidět, že se nachází v herní pohodě a v gólových příležitostech si dokáže poradit a zachovat chladnou hlavu. Všichni jsme rádi za tak výrazného střelce, který zvládá zúročit kvalitní hru celého týmu," vyjádřil se ke střeleckému počinu Jan Kolčava.