Je tu to, co nebylo za poslední sezóny zvykem. Starší dorost odstartoval ligu skvělým způsobem, ve druhém kole si připsal další výhru a je na prvním místě tabulky. Možná napomohl i los, který nechal Jihočechy hrát obě úvodní utkáni doma, ale vítězství nad silou Olomoucí naznačuje sílu týmu. Výhra se v sobotu nerodila snadno, na úvodní branku vstřelenou Kaláškem po přestávce odpověděli hosté vyrovnávajícím gólem. Na konci zápasu ale zajistil plný zisk domácím dvěma brankami nově rodící se kanonýr Zdeněk Ondrášek. "Dva zápasy doma a máme šest bodů, takže je spokojenost. Musím uznat, že vítězství s Olomoucí bylo se štěstím," zhodnotil povedené vykročení trenér Petr Skála.

To kolega Zdeněk Čadek se silně obměněným týmem tak spokojeně nevypadá. Hanáci vyškolili obranu v první půli hned čtyřikrát, na což odpověděli domácí jen trefou Pimpary. Ve druhé půli už Dynamo hru srovnalo, ale změnu skóre to nepřineslo. "Jediným kladem utkání je, že se mužstvo za stavu 0:3 nepoložilo a při troše štěstí jsme mohli zápas zdramatizovat," konstatoval Čadek.

Starší dorost, 1. liga: Dynamo - Olomouc 3:1 - více o zápase
Mladší dorost, 1. liga: Dynamo - Olomouc 1:4 - více o zápase