Postaral se o úvodní trefu utkání a nasměroval tak svůj tým k první výhře v přípravě. Chorvatský křídelník Matej Mršić si v utkání proti Vlašimi navedl míč na střed a slabší nohou dokázal vystřelit přesně k tyči. „Levou nohu mám samozřejmě lepší, ale nebojím se vystřelit i pravou," říkal po utkání.

Bylo znát, že vám utkání vyšlo o poznání lépe než s Táborskem?
Myslím si, že jsme k tomu přistoupili jinak než k předchozímu zápasu. Soupeř nebyl vůbec špatný, několik chyb jsme udělali, ale výkon jsme podali slušný. Nepodcenili jsme je a zaslouženě vyhráli.

Už jste necítili takovou únavu jako v předchozím utkání?
Rozhodně. Je to příprava, všichni jsme dost unavení, což na nás bylo hlavně v Táboře hodně znát. Už to z nás začalo pomalu padat a projevilo se to v utkání. Na Teplice budeme připravení.

Co říkáte na spolupráci s novými hráči, kteří se v ofenzivní skladbě sestavy objevili?
Hlavně potřebujeme čas, abychom se sehráli a věřím, že to bude dobré. Máme v týmu velkou konkurenci, to nás všechny posouvá dál.

Už poněkolikáté jste se prosadil pravou nohou. Čím to podle vás je?
Očividně je čas změnit mou charakteristiku z levonohého na pravonohý fotbalista. (smích) Levou nohu mám samozřejmě lepší, ale nebojím se vystřelit i pravou. Naštěstí to tam proti Vlašimi padlo.

Na soustředění vás prověří opravdu těžké týmy. Budou to velice kvalitní prověrky?
Určitě. Krasnodar patří ke špičce ruské ligy, takže si to budeme chtít užít, protože s takovým týmem se nehraje každý den. I Pafos je velice zajímavý soupeř. Můžeme z obou zápasů hodně těžit.