Odehrál druhou polovinu přípravného zápasu a v samém závěru rozhodl. Chorvatský křídelník Matej Mršić se v generálce na jarní část sezony proti pražské Spartě postaral o vítěznou branku, když si ve 118. minutě přehodil míč na slabší nohu a utaženou střelou na přední tyč pokořil domácího brankáře. Svůj tým po zápase chválil za předvedený výkon.

Bylo v generálce znát, že Sparta je soupeř, proti kterému se vám daří?
Přesně tak. Je dobré, že nás před začátkem ligy prověřili a mohli jsme si plno věcí vyzkoušet. Obě naše jedenáctky odehrály polovinu zápasu, tedy šedesát minut, což byla ideální porce. Odehráli jsme dobrý zápas.

Vyhovuje vám styl, který Sparta vyznává?
Patří mezi top tři týmy u nás a je na ní vidět, že chce hrát fotbal. Už víme, jakým stylem chtějí hrát a očividně nám to svědčí. Zároveň jsme byli dobře připravení.

Jak vypadala vaše gólová situace ze závěru zápasu?
V celém utkání jsme promarnili několik šancí, soupeř zase zahodil penaltu. Fortune mi šikovně předal míč na levou stranu a poté se mi povedlo přejít jeden na jednoho. Neměl jsem moc možností, takže jsem zakončoval slabší nohou. Mám radši, když si posunu balon na střed, takže mi to hezky vyšlo.

Udělalo vám radost, že jste se trefil hned v prvním utkání v novém roce?
Jsem rád za každou branku, kterou vstřelím. Věřím, že v lize přidám další a budeme vyhrávat.

Už se dostal na svět váš první potomek?
Ano, v prosinci jsem se stal otcem a musím říct, že to byl ten nejkrásnější moment, který člověk může v životě zažít. Přiznám se, že dva týdny, kdy jsme měli volno, jsem o fotbale vůbec nepřemýšlel a soustředil jsem se jenom na manželku a dítě. Už jsem zpátky a těším se, až nám to zase začne.