Soutěžního zápasu se také konečně dočkal i Miloslav Penner, který během čtyř dnů odehrál v dresu Marily Příbram dva prvoligové zápasy. V zahraničí se představila kompletní trojice exjihočechů - nejspokojenější byl Miroslav Seman, jterý byl u vysokého vítězství. Xanthi prohrálo poprvé po pěti utkáních (venku s Halkidonou 1:2) a vyhraný zápas ztratil Panionios - po poločase vedl tým Jaroslava Drobného na hřišti Kalamaris již 3:0, utkání však skončilo 3:3.
ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)
Miroslav Seman (Nea Salamis /Kypr/)
S posledním týmem tabulky vyhrál Nea Salamis vysoko 4:1 a Miro odchytal celých devadesát minut. Branku dostal půl hodiny před koncem za stavu 3:0. Výborně hrající Salamis stále okupuje třetí místo tabulky, když má stejně bodů jako čtvrtý Olympiakos Nicosia.
Statistiky: 21 zápasů - 1890 minut - 1 žlutá karty

Martin Vozábal (Škoda Xanthi /Řecko/)
Škoda Xanthi poprvé od 21. ledna prohrálo (venku s Halkidonou 1:2) a Vozy odehrál 19. minut v závěru utkání. I přes tuto porážku tým drží čtvrté místo tabulky, které zaručuje pohár UEFA.
Statistiky: 7 zápasů - 146 minut - 0 žlutých karet

Jaroslav Drobný (Panionios Atény /Řecko/)
V utkání s Kalamaris odchytal celých devadesát minut. Panionios vedl po poločase již 3:0, avšak druhá půle patřila Kalamaris a na konečných 3:3 vyrovnával v 86. minutě střídající Spiropoulos. Panionios i přes bodovou ztrátu stále drží deváté místo tabulky.
Statistika: 19 zápasů - 1769 minut - 1 žlutá karta

I. LIGA

Miloslav PENNER
(Příbram)
Během týdne odehrál v dresu Marily Příbram hned dva prvoligové zápasy. Nejprve v sobotu odehrál celých devadesát minut v zápase proti Olomouci a v úterý taktéž celý zápas proti Liberci. Na levé straně obrany odehrál dobrá utkání, v zápase s Libercem se také dostal jednou k zakončení - s jeho tvrdou střelou z velké dálky ale brankář Hauzr problémy neměl.
Statistika: 2 zápasy - 180 minut - 0 žlutých karet

II. LIGA
Stanislav ROŽBOUD
(Tatran Prachatice)
V přípravném zápase s Klatovy (1:1) nastoupil v základní sestavě. Na pravé straně záložní řady odehrál 75. minut a poté ho vystřídal Grombíř.

Zdeněk KŘÍŽEK
Odchytal první poločas. V 25. minutě padla do jeho sítě jediná branka Klatov v tomto utkání.

Jiří PRAVDA
V přípravném zápase s Klatovy odehrál na levé straně zálohy celých devadesát minut