Dynamo pokračuje v online besedách a i nadále se snaží zpestřovat studentům online výuku, která už trvá několik měsíců. Tentokrát se připojila dvojice David Ledecký a Vojtěch Vorel, kteří s žáky rozebrali svůj tréninkový den a mimo jiné prozradili, jakým koníčkům se ve volném čase věnují.

První z řad otázek směřovaly na kariérní cíle a ambice hráčů. „Jednou bych chtěl v lize vyhrát korunu střelců, ale už nejsem nejmladší, tak nevím, jestli to vyjde," říkal David Ledecký. Dotazy směřovaly i na studium hráčů. „Sice jsme oba fotbalově vyrůstali ve Spartě, ale bylo jasně dané, že hrát bude jen ten, kdo bude zvládat školu," zdůrazňoval Vojtěch Vorel.

Řeč přišla i na mimofotbalové koníčky. „Velmi rád ve svém volném čase rybařím, odpočinu si u toho," vyprávěl David Ledecký. Společně s Vojtěchem Vorlem se zároveň shodli, že se jim na jihu Čech velice líbí. „Musíme říct, že hláška z Járy Cimrmana o tom, že v Budějovicích by chtěl žít každý, je velice pravdivá," pousmáli se oba fotbalisté.

Sedmáci ze ZŠ Kubatova si besedu velice užili. „Chtěl bych Dynamu velmi poděkovat, že nám zpestřili výuku a strávili s námi čas. Musím říct, že to bylo velice fajn a dozvěděli jsme se plno nových věcí," poděkoval na závěr učitel Martin Rak.