Kádr A-týmu Dynama pro jarní část sezony se začíná krystalizovat. Vedení klubu se dohodlo na hostování obránce Martina Hály a zároveň byl na hostování do Bohemians Praha uvolněn brankář Michal Daněk. Tréninky s týmem navíc absolvují Martin Hurka a nově také Zdeněk Koukal.

Do startu Fotbalové národní ligy zbývá něco málo přes čtrnáct dní a vedení Dynama intenzivně jedná s prvoligovými celky o posílení A-týmu. Po zranění kapitána Pavla Haška se klub definitivně dohodl se Sigmou Olomouc na hostování obránce Martina Hály (do 30. 6. 2014). Stále také platí, že by klub rád získal další hráče do ofenzivy. S týmem se v průběhu týdne připravují také Martin Hurka ze Slavie a nově také Zdeněk Koukal z Plzně.

Martin Hurka (*20. dubna 1993) má na svém kontě šestadvacet ligových zápasů (všechny za Slavii), během nichž vstřelil tři branky. Za Slavii navíc jako velký talent debutoval již v dubnu 2010, kdy mu bylo čerstvých sedmnáct let. Ještě na podzim byl členem A-týmu sešívaných a na konto si připsal tři zápasy (dvakrát nastoupil v základní sestavě). Martin Hurka hrál také pravidelně za reprezentaci. Působil v kategoriích U16, U17, U18, U19 a U20, ze které nastoupil k úctyhodným 44 zápasům a zaznamenal 10 branek.

Zdeněk Koukal (*14. března 1984) začal svou fotbalovou kariéru v německém FC Vilshofen, kde působil jeho otec, bývalý ligový fotbalista Bohemians. Od roku 1993 do roku 2002 hrál za Bohemians a právě v tomto klubu si připsal také první ligové starty. Nejvyšší soutěž hrál následně za Teplice, Žižkov, Ostravu, Příbram a od srpna loňského roku je hráčem Viktorie Plzeň. K dnešnímu dni má na svém kontě 136 ligových startů, 19 vstřelených branek a 11 gólových asistencí. Také si zahrál za reprezentační výběry do osmnácti, devatenácti a jednadvaceti let.

Jisté také již je to, že v jarní části sezony nebude v Dynamu působit brankář Michal Daněk. Ten odchází na hostování do druholigového celku Bohemians Praha, kde bude hostovat do konce letošní sezony.