Na konci druhého týdne přípravy dochází k dalším pohybům v kádru Dynama. S A-týmem se dále již nepřipravuje křídelník Tomáš Froněk, naopak před víkendem se ke kádru mužstva Davida Horejše připojil Jiří Kulhánek. V pondělí odjíždí Dynamo na soustředění do Frymburka, kam odcestuje také nadále testovaný útočník Karsten Bastien Ayong.

V sobotním zápase s Vlašimí se již ani na lavičce neobjevil záložník Tomáš Froněk, který byl v Dynamu na testech. Bývalý hráč Písku nebo Chrudimi se potýkal s lehkým zraněním a po dohodě s trenérem Davidem Horejšem se oddělil od týmu a v Dynamu nadále působit nebude.

Naopak těsně před víkendovým zápasem se k tymu připojil záložník Jiří Kulhánek, který jako hráč pražské Sparty působil v loňské sezoně ve slovenské Trnavě. Ten naopak s týmem do Frymburku určitě odcestuje a průběžně se bude řešit forma jeho působení na jihu Čech.

Před odjezdem na herní soustředění se také David Horejš se svým realizačním týmem rozhodl, že bude nadále zkoušet útočníka Karstena Aynonga. Ten v dosavadních třech přípravných zápasech dvakrát skóroval a bude mít tak nadále šanci ukázat, zda má na to, aby v Dynamu působil i v ligové sezoně.