Útočník Dynama České Budějovice Jakub Řezníček neprožívá stejně jako tým nejlepší období. Mužstvo kleslo až na samé dno ligové tabulky a také kvůli tomu porušil Řezníček životosprávu, když nedělní odpoledne trávil v jednom z příbramských barů. Informaci o prohřešku útočníka přinesl deník Blesk. Klub udělil hráči výraznou finanční pokutu, sám fotbalista svého počínání velice lituje a všem fanouškům Dynama se omlouvá.

Fotbalisté Dynama v důležitém pátečním zápase pouze remízovali se Zbrojovkou Brno, což je následně v ligové tabulce poslalo na poslední místo. Vedle týmu se nedaří ani Jakubu Řezníčkovi, který poslední ligový gól vstřelil 9. listopadu loňského roku a od té doby na další ligovou trefu čeká. Zmar z fotbalového hřiště si budějovický útočník přenesl i do soukromého života, což vyvrcholilo nedělním popíjením alkoholu v jednom z příbramských barů (článek z deníku Blesk naleznete zde). "Rozhodně to byla moje velká chyba. Takhle jsem problémy řešit určitě neměl a moc toho lituji," sype si popel na hlavu Jakub Řezníček.

Fotbalista si samozřejmě uvědomuje, že svým chováním pošpinil dobré jméno klubu. "Uvědomuji si, že takto by se profesionální sportovec neměl chovat. Touto cestou bych se chtěl všem budějovickým fanouškům za své chování moc omluvit. Zároveň bych chtěl slíbit, že se již podobných prohřešků v budoucnu nedopustím," dodává Řezníček.

Chování Jakuba Řezníčka samozřejmě nezůstalo bez odezvy. Hráč od vedení klubu dostal vysokou finanční pokutu a zároveň musí Řezníček minimálně do konce letošní sezoně povinně bydlet v Českých Budějovicích, aby se předešlo jeho neustálému cestování mezi Českými Budějovicemi a Příbramí. Pokud by hráč podobný přestupek udělal v budoucnu, byl by okamžitě vyřazen z kádru a byla by s ním ukončena profesionální smlouva. "Moje chování bylo neomluvitelné a uvědomuji si, že musí přijít i následky. Pokutu i další opatření jsem přijal. Je to pro mě ponaučení pro příště a ujišťuji všechny, že se již takto chovat v budoucnu nebudu," dodává.