Ve stejný den jako A-mužstvo odehrají svůj zápas 13. kola ČFL fotbalisté záložního týmu Dynama. V neděli dopoledne totiž na Borek přijede béčko Marily Příbram, aby se zde pokusilo prodloužit svou vítěznou šňůru. Proti nim ale budou stát mladíci Dynama, kteří budou chtít navázat na vítězství na hřišti Hradce Králové. Utkání začíná na Borku v neděli od 10:30.
Po nevydařeném derby proti Strakonicím odcestovali fotbalisté Dynama minulý týden na východ Čech, kde se střetli s rezervním týmem Hradce Králové. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém si žádné z mužstev nevypracovalo vážnější příležitost. Ve druhé části hry byli aktivnější domácí (také díky tomu, že byl v úvodních minutách vyloučen Dobrotka), branku ale vstřelit nedokázali, a tak se nakonec radovali Jihočeši, když o jejich vítězství rozhodl v 93. minutě Škoda.

Rezerva Příbrami odehrává poslední dobou kvalitní utkání, ve kterých se jí daří především střelecky. Minulý víkend porazili Středočeši na domácím stadionu Letohrad 3:1, když se mezi střelce zapsali Mlika a Brodský, jedna z branek byla označena jako vlastní.

Minulý zápas Příbrami B
PŘÍBRAM „B“ – LETOHRAD 3:1 (3:0)

Branky: 6. Mlika, 26. vlastní Strasmeier, 29. Brodský - 83. Čada
Rozhodčí: Hrubeš
ŽK: L. Paleček, V. Janů, Martinčík - Ulvr, Strasmeier, Valta, Vacek
Diváci: 100

Sestava Příbrami: L. Paleček - Partika, Havlíček, V. Janů, Balík - Horváth (78. Malý), Martinčík, Dian, Tarcal (91. Kuchař) Brodský (73. Jordák), Mlika
Trenér: Zdeněk Staroba

Marila Příbram B se pohybuje v klidném středu tabulky. Na osmém místě má na svém kontě 20 bodů za šest vítězství, dvě remízy a pět porážek. Skóre týmu je 21:19 a nejlepšími střelci jsou Mlika a Brodský, kteří se zatím trefili třikrát. Příbram většinu svých bodů získala na domácím stadionu, kde ze sedmi utkání pět vyhrála a jedno remízovala. Venku se jí ale už tak nedaří, prohrála v Xaverově 0:3, ve Varnsdorfě 1:2, v Čáslavi 0:2 a Liberci 2:3. Bod za remízu 1:1 si připsala v Náchodě a tři body si odvezla ze svého posledního působení na hřišti soupeřů – z Břevnova (3:1).

Jihočechům se v loňské sezoně proti Příbrami dařilo, obě utkání mladíci vyhráli shodně 2:1. Na podzim to bylo díky brankám Kordíka a Bouchala a na jaře rozhodl o vítězství dvěma góly Knietel.

Nedělní duel, ve kterém budou chtít Jihočeši navázat na dobré výkony ze hřišť soupeřů a budou chtít vylepšit ne příliš lichotivou bilanci na domácím stadionu, začíná na Borku v 10:30. Trenér Skála nebude moci počítat s mladíkem Dobrotkou, který má stop za čtyři žluté karty. K dispozici nebudou ani tradiční pendlové z A-týmu, protože te hraje v neděli od půl šesté na hřišti v Opavě.