Obránce Milan Nitrianský nebyl po zápase s Varnsdorfem spokojený. Získaný bod vnímal jako ztrátou a mrzelo ho, že jeho tým si nechal dvakrát vyrovnat. Zároveň už myslel do dalších zápasů a svůj tým burcoval k tomu, aby v dalších zápasech nechal na hřišti maximum.

Bod vnímáte jako ztrátu?
Rozhodně, o to více v naší situaci. Hrajeme doma proti papírově slabšímu soupeři a nesmíme si dovolit ztratit nějaké body. Chtěli jsme za každou cenu vyhrát, což se bohužel nepodařilo. Nedá se nic dělat, musíme jít dál.

Nelitovali jste toho, že vás nenakopla úvodní jednoduchá branka?
Samozřejmě to byla škoda. Dvakrát jsme vedli, dvakrát jsme si nechali zbytečně vyrovnat. Bohužel, to je pak těžké.

Soupeř srovnával z rozporuplné penalty. Viděl jste souboj, po kterém sudí zapískal pokutový kop?
Neviděl jsem to, bránil jsem hráče na přední tyči, takže nevím, k čemu tam došlo. Myslím si, že takových soubojů je v zápase dost, ale s tím už nic neuděláme.

Trenér trochu promíchal sestavou, výrazně se obměnila záloha. Vnímal jste to na hřišti?
Patrik Čavoš měl čtyři žluté karty, takže tam byly i vynucené změny. Sestava se lehce obměnila, ale dle mého to náš výkon nijak neovlivnilo.

V závěru jste mohli rozhodnout ze dvou standardních situací. Sám jste z pravé strany centroval záměrně na zadní tyč?
Ano, viděl jsem spoluhráče, že jsou poměrně daleko, takže jsem to tlačil na zadní tyč. Je to škoda, myslím si, že z takových závarů bychom mohli vytěžit více. V závěru to tam ještě měl Elvis, ale bohužel. Měli jsme to rozhodnout už dříve.

V neděli přijede na jih Čech Příbram. Co očekávat od středočeského klubu?
Čekají nás teď samé náročné zápasy. Nemůžeme se moc ohlížet, proti komu hrajeme. Do zápasu půjdeme s tím, že chceme urvat všechny body. Musíme pro to udělat sto procent.