Jarní prázdniny. Děti se na ně těší, pro rodiče to však někdy bývá zapeklitá situace. Ne každý si může vzít dovolenou, ne každý má babičku na hlídání. V našem klubu na to pamatujeme a pro tyto případy pořádáme dynamácké příměstské tábory.

Nejinak to bylo i o těchto právě uplynulých jarních prázdninách. V týdnu od 12. do 16. března využilo možnosti příměstského tábora celkem 21 dětí z našich přípravkových kategorií. Pod vedením trenérů Slávy Rožbouda, Adama Geislera a Davida Tomáška v pondělí děti zahájily tábor dopoledním a odpoledním tréninkem (proloženým svačinami a obědem) v našem tréninkovém centru na Složišti.

V úterý dopoledne byla na programu prohlídka stadiónu SK Dynamo na Střeleckém ostrově, po společném obědě pak následoval trénink zaměřený na poziční hry, po kterém děti zregenerovaly v bazénu a sauně. Na středu pak byl naplánován výlet do nedaleké Hluboké nad Vltavou, kde děti nejprve absolvovaly prohlídku zámku Hluboká, posilněny obědem pak navštívily místní ZOO.

Čtvrtek děti zahájily ranním tréninkem, po něm následovala návštěva tréninku A mužstva a setkání s hráči A-týmu. Odpoledne pak pokračovalo olympijskými hrami. Páteční dopoledne se neslo v duchu fotbalového turnaje Liga Mistrů a po obědě následoval odjezd do místního dětského centra Hopsárium, kde se všichni dosyta vyřádili.

Věříme, že se dětem příměstský tábor líbil a těšíme se na příště.