Fotbalové Dynamo během zimy rozhodně nezahálelo. Vedení klubu dokázalo na přestupovém trhu zareagovat na situaci ohledně odcházejících hráčů a přivedlo více než adekvátní náhrady.

Na konci roku skončilo hostování Mustedanagičovi, Helešicovi a Ekpaiovi. Smlouvu s Dynamem rozvázal také Dzon Delarge a v průběhu pauzy pak na hostování do jiných klubů odešli Michal Řezáč (Žižkov), Jindřich Staněk (Plzeň), Matěj Luksch (Pohronie /SVK/) a Martin Šplíchal (Pardubice). Do Dynama pak přišlo hned několik velmi zajímavých fotbalistů.

IVAN SUŠAK (brankář, Chorvatsko, 22 let)
Chorvatský gólman Ivan Sušak se narodil na samém jihu Chorvatska v městě Metković. Do profesionálního fotbalu poprvé nakoukl v bosenském klubu GOŠK Gabela, odkud se pak přesunul do chorvatského NK Sesvete, kde sbíral zkušenosti v druholigovém klubu. V sezoně 2018/19 odchytal jako dvacetiletý celkem osmnáct zápasů ve druhé lize a na konto si připsal i čtyři vychytaná čistá konta. Během podzimu byl v Dynamu na krátké týdenní stáži, v průběhu soustředění na Kypru pak s Dynamem podepsal dvouletý kontrakt.

DENIS GRANEČNÝ (obránce, Česko, 22 let)
Denis Granečný je odchovancem Baníku Ostrava. Právě za tento klub hrál celou svou kariéru a hostování v Dynamu pro něj bude první zkušeností v jiném dresu než v tom ostravském. Pravidelně hraje za mládežnické reprezentace a za národní tým odehrál již 56 utkání. Přes svůj nízký věk má na svém kontě již také 74 prvoligových zápasů, v nichž zaznamenal jednu vstřelenou branku.

MILOŠ KOPEČNÝ (obránce, Česko, 26 let)
Miloš Kopečný jako rodák z Holešova začal s fotbalem ve Zlíně, kde prošel všemi mládežnickými týmy. Během své kariéry hostoval v Hulíně a Sokolově, vždy se ale vrátil zpět do Zlína, kde také začal sbírat první ligové starty. Celkem jich má na kontě 46 a dvakrát se zapsal do listiny střelců. V roce 2018 se stál hráčem druholigového Hradce Králové, za který stihl za rok a půl nastoupit ke čtyřiatřiceti zápasům.

MAKSYM TALOVIEROV (obránce, Ukrajina, 19 let)
Mladý ukrajinský bohatýr se během podzimu stal jedním z hitů, který zaujal i pražskou Spartu. Po svém příchodu na jih Čech si mladého stopera právě Sparta vzala na hostování, kde patřil ke klíčovým hráčům B-týmu v České fotbalové lize. V zimní pauze si ho Dynamo stáhlo z hostování zpět, aby mladý stoper po boku zkušeného Tomáše Sivoka sbíral zkušenosti v první lize.

KAROL MÉSZÁROS (záložník, Slovensko, 26 let)
Karol Mészáros začal s fotbalem v Senci a nejlepší období své kariéry pak zažil ve Slovanu Bratislava, se kterým v letech 2013 a 2014 získal dva mistrovské tituly. Mészáros odehrál mimo jiné i dvě desítky zápasů za slovenskou reprezentaci do jednadvaceti let a v roce 2016 odešel do maďarského klubu Puskás Akadémia FC. V Maďarsku hrál také za Debrecín, Haladás a naposledy v klubu Újpest FC.

PAVEL ŠULC (záložník, Česko, 19 let)
Pavel Šulc jako rodák z Karlových Varů začal s fotbalem v Toužimi. Brzy se přesunul do Karlových Varů a poté do Viktorie Plzeň, kde si zahrál například mládežnickou Ligu mistrů. Zároveň je pravidelným členem reprezentačních výběrů. Přestože v prosinci oslavil teprve devatenácté narozeniny, má za sebou již hostování v druholigové Jihlavě a prvoligové Opavě.