Čtyři dny před prvním ligovým utkáním mělo Dynamo předsezónní tiskovou konferenci, na které zazněly cíle do nové sezony, další možné posilování kádru či nový partner na dresu. Představen byl také kapitán mužstva, kterým od nadcházející sezony bude slovenský obránce Martin Králik.

Úvodního slova se ujal předseda představenstva Vladimír Koubek, který krátce zhodnotil období v nové pozici. „Za tu dobu jsme měli jednoho soupeře, kterým byl čas. Po skvělé práci sportovního úseku se nám podařilo posílit kádr a přivést do klubu nové fotbalisty. Další informací je, že 26. července půjdou všichni hráči i členové realizačního týmu na očkování. Vážíme si, že jsme nemuseli nikoho přemlouvat," pronesl na úvod.

Poté dodal, že se mu podařilo dotáhnout spolupráci s budějovickým Budvarem, který bude i na dresech. „Považuji za úspěch celého klubu, že jsme se s budějovickým Budvarem domluvili. Všichni jsme udělali všechno pro to, abychom byli na nový ročník připravení," řekl.

O několika změnách v hráčském kádru promluvil sportovní manažer Martin Vozábal. „I díky aktivní práci nového majitele jsme byli schopní přivést nové hráče. Nejtěžší bylo jednání s hráči, které jsme oslovovali jako první, protože poté už se tým představuje snadněji, když už má nějakou kostru. Hráčský trh stále sledujeme, ale už hledáme fotbalisty nebo už jenom jednoho fotbalistu, který by přišel a rovnou týmu pomohl."

„S přípravou jsme spokojení, měli jsme možnost pracovat s celým týmem, protože příchody se nám povedlo dotáhnout. Mohli jsme se týden připravovat v krásných podmínkách v Kaprunu, kde jsme sehráli dva zápasy a hlavně utkání s Krasnodarem nám ukázalo, že jdeme správnou cestou," Promluvil o průběhu letní přípravy trenér David Horejš.

Ke slovu se dostal také Martin Králik, který bude nově nosit kapitánskou pásku. „Je pravda, že se kabina poměrně obměnila. Myslím si, že noví hráči zapadli dobře, ale vše se ukáže až na hřišti," pověděl slovenský obránce.

Řeč se dostala také na sezónní cíle. „Chceme usilovat o umístění do desátého místa. Byl by alibismus, kdybychom nechtěli hrát vysoko a měli malé cíle. Druhým cílem bude postup B-týmu do třetí ligy," dodal na závěr Vladimír Koubek.