Dynamo nadále posiluje kádr na novou sezonu. Obranné řady v nadcházejícím ročníku FORTUNA:LIGY vyztuží Vincent Trummer, který na jih Čech přichází z SV Lafnitz. 23letý rakouský obránce podepsal v černobílém klubu smlouvu do 30. června 2025 s následnou opcí. Ještě dnes se Vincent připojil ke zbytku týmu na soustředění v Rakousku.

Řady Dynama se rozrostly o pátou novou tvář. Další letní posilou českobudějovického klubu se stal Vincent Trummer. Krajní obránce přichází z rakouského SV Lafnitz, kde působil v jarní fázi předešlé sezony. Trummer je odchovancem Sturmu Graz, za který hrál v mládežnických kategoriích a postupně se propracoval až do A-týmu. Za něj odehrál několik zápasů a v kádru byl také během tažení Grazu Evropskou ligou v sezoně 2021/22.

Kromě klubových zkušeností má tento 23letý obránce také zkušenosti reprezentační. Dostal se do výběrů Rakousko do 19, 20 i 21 let. S čím do Dynama přichází? "Moc se do Dynama těším. Bude to pro mě nové dobrodružství, českou ligu nemám tolik zmapovanou, ale věřím, že se mi v ní bude dařit. A stejně tak i Dynamu. Doufám, že s ním budu úspěšný," řekl hráč, který podepsal s Českými Budějovicemi smlouvu do roku 2025, po příjezdu na soustředění do Rakouska.