Dynamo České Budějovice si pro své fanoušky připravilo příjemnou novinku. Na začátku roku 2021 totiž rozjíždí svůj nový klubový podcast, který ponese název "Dynamo Podcast". Prvním hostem podcastu byl generální manažer Dynama Martin Vozábal, který ve více než třicetiminutovém povídání řekl mnoho zajímavého a mimo jiné vůbec poprvé odtajnil jméno hráče, který se stává posilou budějovického klubu!

Budějovické Dynamo se snaží stále vylepšovat komunikaci se svými fanoušky. Tomu bude nově sloužit klubový podcast, který bude v pravidelných intervalech přinášet nejrůznější pohledy lidí z klubu na aktuální fotbalové dění.

Prvním hostem Dynamo podcastu byl generální manažer Martin Vozábal. Ten ve velmi otevřeném povídání popsal své zkušenosti s vedením prvoligového klubu. Řeč přišla například i na téma odkupu klubu společností Autodraft nebo na aktuální přestupovou politiku Dynama. Martin Vozábal pak mluvil i o tom, kdy mu ve funkci bylo nejhůře a jak těžké bylo před lety odvolat Františka Cipra nebo jak rád je nyní za trenérské služby Davida Horejše.

Vůbec nejzajímavější novinkou pak bylo odtajnění nové posily. Dynamo totiž v minulých dnech podepsalo smlouvu s velmi zajímavým fotbalistou, který by měl výrazně zvýšit ofenzivní kvality budějovického týmu..

Vedle podcastu se klub snaží se svými fanoušky komunikovat i prostřednictvím klubového webu. Po několika letech byla totiž na webu obnovena sekce Ptejte se, kde mohou fanoušci klást své dotazy přímo představitelům Dynama. Do sekce Ptejte se můžete vstoupit ZDE.

Pozn.: Podcast Dynama bude v následujících dnech dostupný na Spotify, iTunes i Google Podcast, teď aktuálně je k dispozici přes web a aplikaci Soundcloud.com a nebo přes Youtube kanál SK Dynamo ČB.

Poslouchat přes SOUNDCLOUD.COM