Do rakouského Kaprunu odcestoval s týmem také dvacetiletý Nicolas Penner. Ofenzivně laděný fotbalista je odchovancem budějovického klubu, ze kterého zamířil do Sparty a následně do slavného Juventusu! Kvůli zranění však na jihu Evropy skončil a o jeho případném angažmá v Dynamu se jedná.

Už v nejmladších kategoriích prokazoval Nicolas Penner svůj ohromný talent. V pouhých čtrnácti letech se rozhodl využít nabídky z pražské Sparty a vydal se do hlavního města. „Hned na prvním tréninku jsem se zranil, ale ve druhé sezoně se mi dařilo a přestoupil jsem do Juventusu," popisoval svou cestu syn Miloslava Pennera, který patří mezi legendy černobílého klubu.

Ve slavném italském klubu měl raketový začátek. Dobrými výkony si řekl o šanci v hlavním týmu a v pouhých sedmnácti letech trénoval po boku Cristiana Ronalda a dalších hvězd. „Vždycky jsem toužil hrát v takovém klubu, je to sen každého fotbalisty. Příležitost trénovat v áčku jsem dostal hned v první sezoně," vyprávěl nadějný mladík.

Fantasticky se rozvíjející kariéru mu přibrzdilo zranění, kvůli kterému byl mimo hru skoro rok a půl. K Dynamu se připojil ještě před soustředěním v Kaprunu a začal se vracet do tréninkového procesu. „Musím říct, že se cítím výborně. Chybí mi kondice, dlouhý výpadek je znát. Ale s tím jsem musel počítat."

Na jih Čech se vrátil po šesti letech a velice si cení, že může trénovat tam, kde s fotbalem začínal. „Když jsem byl malý kluk a táta hrál za Dynamo, tak jsem vždy snil, abych také jednou mohl obléknout černobílý dres. Je to pro mě speciální, že tady mohu být," dodal.