Do zimní přípravy s mužstvem Dynama se zapojili také tři mladíci dorosteneckého věku. Jedním z nich je obránce Jan Brabec, který s týmem trénoval už na konci kalendářního roku a v týdnu dokonce podepsal s majitelem klubu svůj profesionální kontrakt! V budějovickém klubu dostal smlouvu na dva a půl roku.

Dobrými výkony si řekl už na konci podzimní části sezony o šanci v A-týmu , poprvé se objevil na lavičce při památném utkání se Slováckem. Nyní už je jasné, že v klubu bude pokračovat i v nadcházejících letech. Devatenáctiletý obránce Jan Brabec v Dynamu podepsal kontrakt.

„Mám z toho velkou radost. Už jsem to věděl delší dobu, říkal mi to pan Sivok i agent. Je to pro mě obrovská motivace a závazek vůči klubu," popisoval mladý bek.

Fotbalista, který začínal v Suchdole nad Lužnicí, by se měl fanouškům představit v přípravných zápasech, které mužstvo Dynama čekají. „Trenér Horejš nám říkal, že bych měl dostat v přípravě šanci, tak se na to moc těším. Bude to skvělý zážitek," dodal Jan Brabec.