V posledních zápasech v zahraničních ligách uspěly týmy Martina Vozábala (výhra 2:0) a Miroslava Semana (1:0). Dobrý zápas odchytal i Jaroslav Drobný, který udržel čisté konto v zápase s Ionikos (utkání skončilo 0:0). Prvoligový zápas mezi Marilou Příbram a Slovanem Liberec byl odložen, a proto Miloslav Penner na svojí premiéru v dresu Marily stále čeká. Generálku na druhou ligu odehrál i Tatran Prachatice, všichni fotbalisté Dynama byli u toho, i když Aleš Matoušek pro zranění nedohrál...

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)
Jaroslav Drobný (Panionios Atény /Řecko/)
Ve 20. kole Řecké ligy odchytal proti Ionikosu celých 90 minut a po osmé v sezoně udržel čisté konto. Jeho spoluhráči se také střelecky neprosadili a utkání tak skončilo 0:0. Panionisu patří osmá příčka tabulky.

Miroslav Seman (Nea Salamis /Kypr/)
Ve výborné formě hrající Nea Salamis se díky domácí výhře 1:0 nad AEL Limassol posunul již na třetí místo tabulky. Spolehlivý výkon odvedl na brankové čáře Miroslav Seman.

Martin Vozábal (Škoda Xanthi /Řecko/)
V nedělním zápase Řecké ligy uspěla Škoda Xanthi na hřišti čtrnáctého Ergotelis a vyhrála 2:0. Díky této výhře se tým probojoval již na čtvrté místo tabulky. Matrtin Vozábal do tohoto utkání nastoupil v 82. minutě.

I. LIGA
Miloslav PENNER
(Příbram)
Zápas 17. kola mezi Marilou Příbram a Slovanem Liberec byl odložen.

II. LIGA
Aleš MATOUŠEK
(Tatran Prachatice)
V generálce na druhou ligu utkání s Kladnem (0:1) nedohrál - střídal kvůli problému se svalem