Nepodařený vstup zažily fotbalistky Dynama do baráže o postup do třetí ligy. Na domácím hřišti podlehly Raptors Prague 0:2, když obě dvě branky soupeřky vstřelily ve druhém poločase. Odveta se bude hrát o víkendu v hlavním městě.
Diana Benátová (trenérka Dynama): „Utkání se mi samozřejmě vzhledem k výsledku nehodnotí dobře. Začátek byl oboustranně nervózní, hrálo se především uprostřed hřiště a na můj vkus tam bylo z naší strany až příliš moc ztrát. Postupně jsme sice převzaly inciativu, ale do zformované obrany hostů jsme se prosazovaly jen obtížně. Především proto, že jsme byly statické a měly málo pohybu bez míče. I když se mohlo zdát, že jsme měly územní převahu, největší příležitost první půle měly Raptors, kdy nás ve vyložené šanci podržela Edita Cimrhanzlová. Do druhé půle jsme sice chtěly vstoupit aktivně, dostat soupeře pod tlak, ale byly to Raptors, které udávaly tempo hry. Utkání nakonec rozhodly dvě kuriózní branky, ta první při soupeřově odkopu z velké dálky, druhá přímo z rohového kopu. Nutno ale podotknout, že Pražanky vyhrály zcela zaslouženě, v několika dalších šancích nás podržela Edit Cimrhanzlová, která odchytala velmi dobrý zápas. My jsme bohužel zůstaly za očekáváním, tři hráčky nastoupily do utkání se sebezapřením, v poločase a pak v 60. minutě jsme musely i vynuceně střídat. Holkám určitě nelze vytknout nasazení i bojovnost, ale scházela nám kvalita v přechodové fázi a v poslední třetině hřiště jsme byly absolutně neškodní. Nyní je potřeba si utkání vyhodnotit, zkonsolidovat síly a v neděli v Praze se pokusit o překvapení."