V prvním přípravném utkání na herním soustředění v Rakousku dokázali fotbalisté Dynama remizovat s ruským Krasnodarem 2:2. Na výsledku se výraznou měrou podílel také útočník Fortune Bassey, který sice přišel na hřiště v 80. minutě, ale postaral se o poslední branku zápasu.

Přišel na hřiště deset minut před koncem za nepříznivého stavu 1:2. Po třech minutách si naskočil na parádní centr Martina Sladkého a přesnou hlavičkou srovnal. „Mám velkou radost, že jsem se trefil a pomohlo to týmu. Byl jsem na hřišti jenom pár minut, takže mi to může zlepšit sebedůvěru," říkal po utkání Fortune Bassey.

V dresu Dynama se nigerijský útočník trefil podruhé v kariéře a znovu to bylo v přípravě. První gól si připsal loni v létě proti Táborsku. „Jsem rád, že mi dal trenér příležitost v posledních minutách a splatil jsem mu to brankou. Musím pracovat dál, abych příležitosti dostával i nadále," komentoval dvaadvacetiletý fotbalista.

Proti Krasnodaru předvedlo Dynamo velice dobrý výkon. V prvním poločase mělo nad silným soupeřem navrch. „Odehráli jsme skvělé utkání. Hlavně v první půli se nám dařilo a povedly se nám věci, na kterých pracujeme," hodnotil výkon týmu.

Produktivitu si africký hráč přenesl z hostování ve Vlašimi, kde se trefil čtyřikrát. „Vyzkoušel jsem si tam hned několik pozic. Nastupoval jsem jako hrotový útočník, ale také jsem naskakoval v záloze nebo na křídle. Snažím se přenést si herní pohodu i do Dynama a uvidíme, co to přinese," uzavřel.