Vedení Dynama České Budějovice dále pracuje na posílení A-týmu pro jarní část sezony. V posledním přípravném zápase za Dynamo nastoupil na pravém kraji obrany Martin Hála, na úterní trénink navíc dorazil fotbalista Slavie Martin Hurka.

Dynamo muselo měsíc před startm ligy řešit velice nepříjemnou situaci. Během tréninku si vážné zranění nohy přivodil kapitán Pavel Hašek a klub tak musel narychlo sháět nového obránce na pravý kraj, kterým by mohl být Martin Hála z Olomouce. Ten zástupce Jihočechů zaujal na tolik, že se v současné chvíli dolaďují detaily hostování na jihu Čech.

Další zajímavá posila by mohla dorazit z pražské Slavie. Na úterním tréninku se totiž k týmu připojil dvacetiletý záložník Martin Hurka. Ten by měl výrazně posílit ofenzivní sílu budějovického týmmu. Martin Hurka má na svém kontě šestadvacet ligových zápasů (všechny za Slavii), během nichž vstřelil tři branky. Za Slavii navíc jako velký talent debutoval již v dubnu 2010, kdy mu bylo čerstvých sedmnáct let.

Na příchodu obou fotbalistů vedení klubu intenzivně jedná a o jejich případném působení na jihu Čech by se mělo rozhodnout nejpozději do konce týdne. Klub má v hledáčku navíc ještě jednoho dalšího hráče s ligovými zkušenostmi, se kterým také v současné chvíli jedná.