Poslední přípravné utkání fotbalistům Dynama příliš nevyšlo. Herní soustředění v Rakousku zakončili zápasem s kyperským Pafosem, kterému podlehli 0:1. Jedním ze dvou, kteří odehráli celé utkání, byl Patrik Brandner, který nepovedené střetnutí hodnotil.

Náročný program na konci herního soustředění čekal v Rakousku na svěřence Davida Horejše. Dva dny po zápase s Krasnodarem je prověřil kyperský Pafos. „Bylo toho dost, ale nemůžeme se na to vymlouvat. Měli jsme si s tím lépe poradit," říkal po utkání sedmadvacetiletý křídelník.

Mužstvo složené z několika cizinců bylo velice nepříjemným soupeřem a Jihočechy kvalitně prověřilo. „Bylo vidět, že jsou na tom fotbalově velmi dobře. Jakmile jsme špatně spustili presink, tak nás přehrávali," uznal Brandner.

Rychlonohý fotbalista byl společně s Maksymem Talovierovem jediným hráčem, který proti Pafosu odehrál celé utkání. Brandner měl navíc v prvním poločase jednu z největších příležitostí Dynama. „Doufal jsem, že to tam doletí, chvíli to tak vypadalo. Ale bohužel chyběl kousek."

Ligová sezona začne pro Dynamo už příští víkend, kdy na domácím stadionu přivítá Teplice. „Myslím si, že budeme dobře připravení. Všichni jsou zdraví, což je hlavní. Po soustředění si chvilku odpočineme a v posledním týdnu vše doladíme," pronesl.

Konkurence v mužstvu je opravdu velká a o místa v sestavě se musí bojovat. „Je to znát, ale je to dobře. Když se někomu nebude dařit, tak za něj může kdokoliv zaskočit a budeme vědět, že pomůže," dodal na závěr.