Vrátil se do míst, kde dva roky působil. Obránce Benjamin Čolić zná prostředí v Karviné velice dobře, na jih Čech totiž přišel právě ze slezského klubu. V černobílém dresu ale tentokrát odjížděl jako poražený, protože domácí tým rozhodl o své výhře díky dvěma brankám z úvodu utkání.

Hodnotí se porážka v Karviné opravdu těžko?
Jsme zklamaní. Zase jsme špatně vstoupili do utkání, za deset minut jsme inkasovali dvakrát. Potom jsme začali hrát, herně to nebylo tak špatné. Ale dostáváme laciné góly, nejčastěji po standardkách. Musíme s tím něco udělat, nemůže se to pořád opakovat.

Jaké to bylo hrát v Karviné v dresu soupeře? Za Slezany jste poprvé naskočil do nejvyšší ligové soutěže.
Těšil jsem se na to, Karviná má pěkný stadion. Očekávali jsme, že se nám podaří uhrát nějaké body, připravovali jsme se na to, ale bohužel nám to nevyšlo.

Definitivně vás položila třetí branka, která přišla hned po přestávce?
Byla to tvrdá rána. V průběhu zápasu jsme se dokázali zvednout, ale nedáváme vůbec žádné branky a nedokážeme bránit standardní situace. To jsou dvě věci, které často rozhodují o našich neúspěších.

Co vám chybělo ke vstřelení branky po standardní situaci? Šancí jste měli dost.
V posledních zápasech jsme dali extrémně málo branek, nepadá nám to tam. Pokud chceme znovu začít vyhrávat, je třeba být produktivní. Nejde nám to, musíme se znovu nastartovat a zvednout se.

Promítají se výsledky v lize do nálady v kabině?
Už to není takové. Poslední kola cítíme, že jsme pod tlakem. Ještě před dvěma měsíci jsme atakovali páté místo, nyní jsme se výrazně propadli. Nálada samozřejmě nemůže být dobrá, když nevyhráváme.