Po dlouhé době nastoupil od prvních minut, když ve stoperské dvojici nahradil vykartovaného Maksyma Talovierova. Obránce Lukáš Havel se představil v utkání proti Jablonci, ale ani on nezabránil smolné porážce 1:2.

Jak hodnotíte utkání na Střelnici?
Bylo to hodně bojovné utkání. Prvních dvacet minut zápasu jsme nehráli dobře, málo jsme drželi míč. Poté jsme se zvedli a začali hrát to, co jsme chtěli. Kombinací jsme se prosazovali až do vápna a vytvořili si dobré šance. Pokračovalo to i ve druhé půli, kdy se však Jablonec dokázal z ojedinělé šance trefit. Podařilo se nám snížit, ale v závěru jsme bohužel stoprocentní šanci nevyužili.

O čem s vámi hovořil trenér v kabině po prvním poločase?
Řekl nám, ať hrajeme v klidu, že se nám může podařit vstřelit branku klidně v závěru. Bohužel se to nepovedlo.

Co chybělo, aby se vám v závěru podařilo vyrovnat?
I po druhé inkasované brance jsme dokázali hrát aktivně a nesložili jsme se. Za to musím celý tým pochválit. Za gólem jsme si šli a snížit se nám podařilo docela včas. Mohli jsme i vyrovnat, ale to se naneštěstí nestalo.

V Jablonci jste přišli o sérii šesti zápasů v řadě bez porážky. Nemůže vás to poznamenat do dalších zápasů?
Ne, nic to neznamená. Musíme pokračovat dál, v úterý nás doma čeká Příbram. Chceme na ně vlétnout a uspět.