Lépe než jejich starší kolegové si o víkendu výsledkově vedli mladší dorostenci Dynama, když dokázali využít dvě z příležitostí a zvítězili 2:1. Zápas se ale nevyvíjel vůbec dobře, když v prvním poločase využil špatné rozehrávky Turka a uklouznutí Tischlera hostující Holčák a nikým nebráněn poslal hosty do vedení. Naštěstí v posledních sekundách prvního poločasu srovnal Weinhard (na snímku), který si vzal k srdci slova trenéra Vlčka, jenž mu několik minut předtím vyčítal nezájem o hru. Stejný hráč zařídil i rozhodující gól, když přímý kop ze strany stočil pod břevno, brankář musel vyrážet a připravený Tischler vsítil na 2:1. Domácí pak i se štěstím vítězství uhájili a drží se v horní polovině tabulky. "Opět velmi dobrý výkon podali Adam a Košík, spolehlivě si vedl i Prázdný," pochválil nejaktivnější fotbalisty trenér Vlček.

Mladší dorost, liga:, Dynamo - Opava 2:1, více o zápase