Po čtvrtém odehraném zápase se oba extraligové dorostenecké týmy Dynama ocitly na zcela opačných pozicích. Zatímco starší dorost odjížděl ze Zlína po porážce 0:1 s pocity posledního týmu v tabulce, mladší dorost mohlo po vítězství 3:1 hřát vědomí vedoucího mužstva celé soutěže.

Starší dorostenci drželi ve Zlíně bezbrankovou remízu ještě čtvrt hodiny před koncem, ale potom Soukup zahrál v pokutovém území rukou, byl vyloučen a soupeř penaltu proměnil. Oslabené mužstvo na vyrovnání nedosáhlo.

Další vynikající výkon předvedl tým mladšího dorostu. Rychlá, kombinační hra s důrazným napadáním slavila úspěch i tentokrát. K nezastavení byl zejména Košík, jenž vstřelil dvě branky. Tu třetí přidal ještě do přestávky Nohava a bylo rozhodnuto. V druhém poločase soupeř pouze korigoval na konečných 1:3.

Starší dorost, liga:, Zlín - Dynamo 1:0 - více o zápase
Mladší dorost, liga:, Zlín - Dynamo 1:3 - více o zápase

Starší dorost, divize: Vejprnice - Dynamo 0:5 - více o zápase
Mladší dorost, divize: Vejprnice - Dynamo 0:3 - více o zápase