Ve středu 22. dubna podepsal výkonný ředitel Akademie Dynama Martin Vozábal na českobudějovické radnici Memorandum o spolupráci při rozvoji klubové fotbalové akademie. „Dlouholeté spolupráce mezi Akademií a Statutárním městem České Budějovice si moc vážíme a jsme moc rádi, že bude pokračovat i v dalších letech," řekl ředitel Akademie Martin Vozábal.

Město České Budějovice dlouhodobě podporuje tři největší sportovní oddíly městě. Vedle Dynama totiž došlo k podepsání Memoranda i v případě hokejového Motoru a fotbalového Jihostroje. „Pro Akademii Dynama Memorandum znamená prodloužení spolupráce s městem o tři roky. Právě město je pro pro nás směrem k rozpočtu Akademie základním pilířem. Mezi další významné pilíře pak patří Jihočeský kraj, Fotbalová asociace České republiky a společnosti FCC a ČEZ," dodal Martin Vozábal.

Podpis Memorand provázela téměř slavnostní atmosféra. Za Fotbalovou asociaci České republiky se podpisu zúčastnil Karel Poborský a například za Český svaz ledního hokeje předseda Tomáš Král. Svůj podpis na Memorandu zanechal samozřejmě také primátor Českých Budějovic Jiří Svoboda.


Podpisu memoranda se zúčastnili (zleva) Stanislav Bednařík, Karel Poborský, Tomáš Král, Jiří Svoboda, Roman Turek, Viktor Vojtko a Martin Vozábal.