Přišel, aby oživil hru, rozběhal mužstvo a případně i jako žolík rozhodl celé utkání. V osmdesáté minutě měl na noze šanci, při které mohl všechny činnosti splnit. Jenže branku soupeře netrefil a po zápase byl velmi smutný. Jindřich Kadula byl po zápase s Pardubicemi zklamaný, protože věřil v zisk tři bodů.

Po zápase panovalo zklamání ze ztráty dvou bodů?
Po průběhu utkání jsme zklamaní, že máme jenom bod. Celé utkání jsme diktovali tempo hry, vytvořili jsme si mnohem více šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Je škoda, že jsme alespoň jednu branku nedotlačili do sítě.

Trápila vás především koncovka? V předfinální fázi jste si dokázali vytvořit několik slušných příležitostí
Ano, hlavně v koncovce jsme selhali. Když je na vápně soupeře připraveno osm hráčů, tak je těžké něco vymyslet, ale do šancí jsme se dostali, ale nedokázali je přetavit v gól.

Čekali jste, že by Pardubice mohly od poměrně brzkých minut začít především bránit?
Byli jsme poctivě připraveni, věděli jsme, že Pardubice hrají na předních příčkách tabulky. Myslím si, že nás ničím extra nezaskočili. Nedokázali jsme využít svého tlaku a musíme se tak smířit s bodem.

Ocitl jste se ve dvou solidních příležitostech. Co podle vás chybělo?
Při první akci jsem si nedokázal pořádně zpracovat balon, odskočilo mi to dál, než jsem chtěl. Při druhé jsem udělal špatné rozhodnutí. Nejprve jsem chtěl zakončovat na druhou stranu, než jsem střílel. Poté mi probleskla hlavou myšlenka, že to dám pod brankáře. Nakonec jsem vybral tu nejhorší možnost, když jsem si to posunul doprava a zakončil vedle. Jsem na sebe hrozně naštvaný.

Ještě před začátkem vašeho utkání dokázal Třinec získat tři body na hřišti Vlašimi. Zaregistroval jste to?
Sledujeme to, víme, jak ostatní hrají. Jsme na druhém místě, takže když budeme hrát dobře a vyhrávat, tak se na ostatní moc dívat nemusíme.

Nyní vás čeká reprezentační přestávka a poté duel právě v Třinci. Máte tedy dostatek času na to, abyste se na překvapení podzimu připravili?
Na každého soupeře se důkladně připravujeme. Na Třinec už jsme se několikrát dívali, poměrně už víme, jak hraje. Myslím si ale, že bude to utkání zejména na nás. Když budeme plnit to, co máme, tak máme velkou šanci na bodový zisk.