Poprvé se představil v českobudějovickém dresu a rozhodně nezklamal. Útočník David Ledecký přišel na jih Čech z polského klubu a hned po ohlášení příchodu se představil proti Vlašimi.
David Ledecký v akci

Vůbec poprvé se proti Vlašimi představil v dresu Dynama urostlý útočník David Ledecký. S týmem se připravoval dva týdny, jenže musel počkat na vyřízení všech formalit týkající se transferu. "Trvalo to opravdu dlouho. Museli jsme to vyřešit s polským týmem, ve kterém jsem působil naposledy. Poláci jsou povahou tací, že na všechno mají plno času. Proto to trvalo takovou dobu," vysvětlil novic v kádru.

Čtrnáct dní v klubu využil k tomu, aby se na první ostrý start dobře připravil. "Nijak mi ty dva týdny neuškodily. Měl jsem čas pořádně potrénovat a kvalitně se na utkání s Vlašimí připravit," uvítal Ledecký.

O tom, že zasáhne do zápasu proti Vlašimi, se dozvěděl dva dny před zápasem. "Nacvičovali jsme standardní situace a figuroval jsem v nich, takže mi došlo, že nastoupím od prvních minut."

V duelu si počínal velmi dobře, a přestože nehrál až do posledních minut, odvedl pro tým velké penzum práce. "Vyhrál řadu soubojů, získal pro nás několik míčů. Odvedl dobrou práci," chválil si hlavní trenér David Horejš.

Sám Ledecký byl spokojen především s tím, že Dynamo si po nervydrásajícím utkání připsalo plný počet bodů. "Máme velkou radost z toho, jak to dopadlo. Celé utkání jsme je tlačili a díky Bohu přišlo zlaté střídání Iva Táborského, který zakončil nádhernou akci," popsal klíčový moment utkání.

Třebaže se posila z polského Górniku Zabrze neprosadila, hned několikrát se dostala do nadějné pozice. "Jednou jsem střílel ve vápně, ale jeden z obránců střelu srazil na roh. Podruhé se hlavičkoval po rohovém kopu a chybělo opravdu. Co nevyšlo teď proti Vlašimi, může vyjít v dalším utkání," nelámal si hlavu Ledecký.