Celkem pět hráčů Dynama, kteří jsou na hostování v jiných týmech, se ve víkendových zápasech objevilo v zápasech první, druhé i třetí ligy. Nejvíce se prosadil Martin Smíšek, který vstřelil v utkání s Vítkovicemi vyrovnávající branku. Zápas Prachatic naopak nedohrál Roman Pivoňka, který byl po hodině hry vyloučen. Pouze čtyřicet minut odehrál v dresu Strakonic Filip Šafránek, který musel pro zranění střídat.

I. LIGA
Ivo SVOBODA
(Drnovice)
Drnovice sice vstřelily Mladé Boleslavi dvě branky, Ivo Svoboda tou dobou ale již na hrací ploše nebyl. V souboji nováčků se domácí nemohli dlouho střelecky prosadit a první branku vstřelil až v 87. minutě Kropáček, když o tři minuty dříve vystřídal právě Svobodu. Ten na sebe během utkání příliš neupozornil a od deníku Sport dostal průměrnou známku 5.
Statistika sezony: 11 zápasů, 769 minut, 0 gólů, 1 ŽK

II. LIGA
Martin SMÍŠEK
(Tatran Prachatice)
V utkání proti Vítkovicím odehrál celé utkání a jako tradičně patřil k oporám týmu. Ve vyrovnaném utkání, které skončilo spravedlivou dělbou bodů, zaznamenal deset minut před koncem vyrovnávající branku - trefil se hlavou po rohovém kopu Knietla. Do statistik si také připsal pátou žlutou kartu v sezoně.

Roman PIVOŇKA (Tatran Prachatice)
K utkání nastoupil ve stoperské dvojici s Kamilem Tobiášem. Utkání ale nedohrál, protože byl v 65. minutě po druhé žluté kartě vyloučen. I v deseti dokázalo ale mužstvo vyrovnat...

Miloslav PENNER (Tatran Prachatice)
V utkání proti Vítkovicím nenastoupil, měl stop za čtyři žluté karty.

Michal MAŠÁT (Tatran Prachatice)
Během utkání s Vítkovicemi (1:1) se na hrací ploše neobjevil.

Zdeněk KŘÍŽEK (Tatran Prachatice)

Jiří PRAVDA (Prachatice)
V zápase s Vítkovicemi (1:1) odehrál celých 90 minut.

ČFL
Lukáš BEER (Střížkov)
Na pravé straně obrany odehrál Lukáš celé utkání. Jeho tým vyhrál po dlouhých pěti utkáních doma s Chomutovem 2:1.

Filip ŠAFRÁNEK (Strakonice)
V utkání se Semily byl na hrací ploše, když mužstvo dalo všechny tři branky. Nedohrál ale ani poločas, protože byl ve 42. minutě kvůli zranění střídán.