Dalším fotbalistou, který bude s určitostí na jaře oblékat dres Dynama České Budějovice, je dvacetiletý středopolař Slavie Praha Martin Hurka. Ten bude na jihu Čech hostovat do konce probíhajícího druholigového ročníku.

Fotbalový klub SK Dynamo ČB je po podzimní části sezony pátém místě druholigové tabulky. Klub s ambicemi postoupit zpět do Gambrinus ligy tak během zimní pauzy nelení a postupně A-tým doplnil o záložníky Davida Brunclíka a Ondřeje Herzána. Následně tým posílil i brankář Michal Bárta a naposledy obránce Martin Hála.

Pátým fotbalistou, který na jih Čech dorazil, je dvacetiletý středopolař Slavie Praha Martin Hurka. Ten bude v jihočeské metropoli hostovat do konce letošní sezony.

Martin Hurka (*20. dubna 1993) má na svém kontě šestadvacet ligových zápasů (všechny za Slavii), během nichž vstřelil tři branky. Za Slavii navíc jako velký talent debutoval již v dubnu 2010, kdy mu bylo čerstvých sedmnáct let. Ještě na podzim byl členem A-týmu sešívaných a na konto si připsal tři zápasy (dvakrát nastoupil v základní sestavě). Martin Hurka hrál také pravidelně za reprezentaci. Působil v kategoriích U16, U17, U18, U19 a U20, ze které nastoupil k úctyhodným 44 zápasům a zaznamenal 10 branek.

S týmem se nadále připravuje další ofenzivně laděný fotbalista Zdeněk Koukal, o jehož dalším osudu by se mělo rozhodnout v následujících dnech.