Další tři starty za ukrajinskou reprezentaci do jednadvaceti let přidal stoper Dynama Maksym Talovierov. Kvůli reprezentačním povinnostem už nezasáhl do posledního ligového kola na Slavii, v té době už měl za sebou první utkání proti stejně starému výběru Ázerbájdžánu. V posledním zápase s Tureckem dokonce nastoupil s kapitánskou páskou.

Skvělou sezonu a ohromný progres zaznamenal v končící sezoně 2020/2021 ukrajinský stoper Maksym Talovierov. Napevno se probojoval do sestavy Dynama, připsal si dohromady dvacet šest startů a zaznamenal i první ligovou branku, kterou vstřelil proti Teplicím.

Svými výkony si řekl také o nominaci do ukrajinského výběru do jednadvaceti let, kam byl nominován poprvé v březnu. Tehdy naskočil pouze do jednoho ze tří přátelských utkání, ale při další příležitosti v reprezentačním dresu už patřil mezi klíčové hráče týmu.

Na přípravný turnaj odcestoval hned další den po utkání se Slováckem, protože už v průběhu týdne ho čekal první zápas proti Ázerbájdžánu. „Máme nový tým, hráli jsme spolu vůbec poprvé. Trvalo, než jsme si na sebe zvykli, takže se nám zpočátku výsledkově tolik nedařilo," komentoval úvodní porážku 0:1.

Ukrajincům se nevedlo ani v dalším klání proti Uzbekistánu, ale na závěr turnaje podali velice dobrý výkon. Proti silným Turkům remizovali a neměli daleko k vítězství. „Každým zápasem jsme se zlepšovali. S Tureckem jsme odehráli výborný první poločas a jenom škoda, že jsme nepřidali víc branek. Chtěli jsme pohár vyhrát, ale nepovedlo se. Příště to snad bude lepší," hodnotil budějovický obránce.

Do posledního duelu nastoupil Maksym Talovierov v roli kapitána. „Těšila mě důvěra od trenéra, kterou mi dal. Byla obrovská zodpovědnost nastoupit s kapitánskou páskou, chtěl jsem ukázat, že to zvládnu," dodal.