Chorvatské soustředění Dynama se pomalu přehouplo do své druhé poloviny. Během čtvrtého dne v Medulinu se tým Davida Horejše začal připravovat na další zápas proti bosenskému klubu FK Krupa. Ti, kteří hráli s Šibenikem více než poločas, měli dopoledne výklus a ostatní trénovali na hřišti. Po večeři následoval mimo jiné také videorozbor předešlého zápasu.

Dopoledne výklus k moři a na hřiště

Na snídani se tým sešel opět v půl osmé, aby mohl poté v deset hodin začít trénovat. Část týmu, která měla v nohách utkání s Šibenikem, absolvovala pohodový půlhodinový výklus kolem moře. Druhá část hráčů, kteří dostanou příležitost ve čtvrtečním zápase proti bosenskému klubu FK Krupa absolvovala intenzivní trénink na hřišti. Po tréninku někteří otužilci (Táborský, Gebert, Křížek a Fišl) vyzkoušeli teplotu moře.

Po obědě měl tým krátký čas na odpočinek a další tréninkovou jednotku absolvoval v hotelovém fitness. Hráči měli možnost zacvičit si individuálně a prakticky všichni toho využili na maximum. V závěru tréninku si někteří zahráli například i stolní tenis. Ještě před večeří všichni hráči využili wellness zařízení - někteří saunu, jiní bazén. Večeře byla naplánovaná na půl sedmou večerní a krátce po večeři pak následoval videorozbor úterního zápasu s Šibenikem.

Proti FK Krupa dostanou šanci další hráči

Do zápasu proti bosenskému celku FK Krupa na Vrbasu nastoupí ti, co nehráli proti Šibeniku. „Takto jsme to měli naplánované celou dobu. Už nechceme hrát tak, aby všichni odehráli jen jeden poločas. Chceme hráče teď v zápasech zatěžovat ideálně celých devadesát minut a tomu bude odpovídat sestava pro zápas s Krupou," říká trenér Dynama David Horejš.

Podobně jako v případě Šibeniku se dá kvalita čtvrtečního soupeře odhadovat jen velmi těžko. Vodítkem může být snad jen to, že Krupa první zápas na turnaji s Šibenikem prohrála 0:2. Jinak se jedná o tým hrající nejvyšší bosenskou soutěž. Na kvalitě týmu nebude určitě nijak ubírat ani fakt, že je v bosenské lize po podzimu na poslední čtrnácté příčce. „My jsme si již na začátku přípravy říkali, že se nebudeme zaměřovat na soupeře. Chceme se zaměřovat hlavně na svojí hru. Naším cílem je, aby hráči v zápasech předváděli to, na čem pracujeme v tréninku," říká David Horejš.

Čtvrteční zápas proti FK Krupa na Vrbasu se odehraje opět s výkopem v 15 hodin. Průběh utkání budete moci sledovat v textové online reportáži na webu www.onlajny.com pod odkazem ZDE.