Skupina námi sledovaných fotbalistů se od tohoto víkendu rozrostla již na třináct. Došlo k tomu poté, co na hostování do Prachatic odešli do konce roku Kladrubský, Rožboud a Myšák. Právě Luboš Myšák dosáhl ve svém novém působišti prvního úspěchu, když se dokázal střelecky prosadit v zápase s Břevnovem. V zahraničí si zahráli také Lafata, Seman, Chlebek a Dobrotka. Jaroslav Drobný by měl v nejbližších dnech začít plně trénovat po operaci kolena...

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)

David LAFATA (Škoda Xanthi /Řecko/)
Škoda Xanthi dokázala na domácím stadionu porazit Apollon Kalamaria 2:0 a David Lafata odehrál 68 minut. Díky tomuto vítězství se Xanthi posunulo na druhé místo za vedoucí Olympiakos. Ve čtvrtém kole bude hrát Xanthi opět doma a přivítá Levadiakos, který je zatím na 10. místě.
Statistiky: 3 zápasy - 154 minut - 0 gólů - 0 žlutých karet

Jaroslav DROBNÝ (Fulham FC /Anglie/)
V posledním ligovém zápase nestačil Fulham doma na West Ham a prohrál smolně vlastním gólem 1:2. Fulhamu nyní patří 16. místo ve dvacetičlenné anglické lize. Jarda Drobný se stéle neobjevil ani na lavičce náhradníků a podle klubového serveru by se měl do plného tréninku vrátit v průběhu příštího týdne. V pondělí bude Fulham pokračovat v anglické lize zápasem na hřišti Tottenhamu.
Statistiky: 0 zápasů - 0 minut - 0 žlutých karet

Miroslav SEMAN
(Nea Salamis /Kypr/)
Salamisu se duel s Olympiakosem Nicosia náramně povedl a na domácím stadionu vyhrál vysoko 5:1. Miroslav Seman odchytal celých devadesát minut. Díky vítězství se Nea Salamis probojoval na páté místo tabulky kyperské ligy. V příštím víkendovém kole odjede k zápasu s posledním Kinyras Peyias.
Statistiky: 2 zápasy - 180 minut - 0 žlutých karet

Jaroslav CHLEBEK (Slovan Bratislava /Slovensko - 2.liga/)
Slovanu Bratislava začíná pomalu docházet dech a klesá v tabulce druhé slovenské ligy. Nejprve o víkendu venku jen remízoval s Dunajskou Stredou 1:1 a v úterním vloženém zápase dokonce doma podlehl Slovanu Duslo Šala 0:2. V prvním duelu odehrál Chlebek celých 90 minut a ve druhém zápase odehrál pouze bezbrankový první poločas. Slovanu nyní patří čtvrté místo tabulky se ziskem 17 bodů, v neděli se představí proti Zlatým Moravcům.
Statistiky: 8 zápasů - 648 minut - 2 góly - 0 žlutých karet

Martin DOBROTKA (Rimavská Sobota /Slovensko - 2.liga/ - hostování)
I Rimavská Sobota měla na programu dva zápasy. Ve víkendovém utkání s Michalovcemi tým Martina Dobrotky zvítězil 1:0 (Martin odehrál celých 90 minut) a ve středečním duelu Sobota nestačila na rezervu Prešova a prohrála vysoko 0:3 - i v tomto utkání odehrál Dobrotka na pravém kraji obrany celých 90. minut.
Statistiky: 7 zápasů - 630 minut - 1 žlutá karty

Fotbalisté Dynama hostující v českých týmech

I. LIGA
Miloslav PENNER (Příbram)
Ani na střídačce se v utkání s Jabloncem neobjevil Miloslav Penner. Do hry ho nepustilo zranění z minulého zápasu...
Statistika: 5 zápasů - 441 minut - 1 žlutá karta

David HOREJŠ (Brno)
David Horejš začal utkání proti Blšanům na lavičce, avšak do hry se podíval již v 15. minutě, kdy musel střídat zraněného Baláže. Byl tedy u toho, když Brno přišlo o tři body v samém závěru utkání - výsledek 2:2 drží Brno stále na posledním místě tabulky se ziskem pouhých tří bodů. V dalším kole přivítají Moravané doma Teplice.
Statistika: 6 zápasů - 385 minut - 1 žlutá karta - 1 červená karta

III. LIGA
Lukáš BEER
(Střížkov/Bohemians Praha)
Do utkání se Slávií B (1:0) nenastoupil.
Statistika: 2 zápasy - 180 minut - 0 žlutých karet

Jan PINTER (Strakonice)
Do utkání s Libercem B (0:1) nenastoupil.
Statistika: 2 zápasy - 180 minut - 1 žlutá karet

Jakub SKÁLA (Břevnov)
Ve svém druhém utkání v základní sestavě v dresu Břevnova dostal znovu tři branky - tentokrát od Prachatic.

Jiří KLADRUBSKÝ (Prachatice)
Na postu pravého obránce odehrál v dresu Tatranu Prachatice v zápase s Břevnovem celých 90 minut.
Statistika: 1 zápas - 90 minut - 0 žlutých karet

Stanislav ROŽBOUD (Prachatice)
Na pravém kraji zálohy odehrál v duelu s Břevnovem celých 90 minut.

Lubomír MYŠÁK (Prachatice)
Ve svém prvním zápase za Prachatice dokázal hned ve 25. minutě vstřelit branku a nasměrovat tak Jihočechy k vítězství nad Břevnovem 3:0. V průběhu zápasu také uviděl žlutou kartu.
Statistika: 1 zápas - 90 minut - 1 gól - 1 žlutá karta