Jednou z mnoha novinek v letošním ročníku FORTUNA:LIGY, které klub připravil pro fanoušky, jsou výrazné změny v zápasovém bulletinu. Prošel grafickou proměnou, zvýšil se počet stran a za pouhých třicet korun je slosovatelný o originální dres jednoho z dynamáckých hráčů přímo po skončení zápasu.

Nový bulletin nabízí exkluzivnější obsah. V hlavním rozhovoru jsme vyzpovídali Jiřího Kladrubského, který je nově asistentem trenéra u A-týmu. „Trenéřina mě baví a naplňuje,“ prozradil nám.

Kapitánka ženského družstva Tereza Školková plánuje na čtvrtý pokus konečně vybojovat vyšší soutěž a do budoucna sní o angažmá v zahraničí. Šéftrenér akademie Stanislav Rožboud pohovořil o mládeži a přechodu končících dorostenců do seniorské kategorie. Třetí liga je k tomu podle něj optimální.

Samozřejmostí je kompletní předzápasový servis. Trojlístek hráčů Dynama se ohlédne za domácí premiérou se Spartou Praha. Na retro plakátu ve formátu A4 představíme brankáře Petra Skálu.

Samotný zpravodaj ze Střeleckého ostrova vydává klub již od roku 1985. Od sezony 2012/13 nese název Dynamák. Na dvě desítky let byli u jeho vydávání novináři a fotoreportéři Petr Vitoň s Milanem Šímou.

Bulletin bude k dostání u vstupů na stadion, o prodej se starají mládežníci z dynamácké akademie. Vylosovaný výherce bude oznámen v průběhu druhého poločasu a cenu si může vyzvednout bezprostředně po utkání u hráčských kabin. Minule si mladý výherce vybral dres Romana Potočného, který mu jej osobně předal.