Vedle příchodu mladých talentovaných hráčů neopomíjí vedení klubu ani stávající fotbalisty Dynama. V posledních dnech se nových smluv dočkali útočníci Tomáš Stráský, Marek Plichta nebo brankář B-týmu Vít Pešula. O další hráče týmu je zájem v jiných klubech, na zkoušce v Hradci Králové je stále Michal Mácha a své štěstí ve Vysočině Jihlava zkouší také Michal Skopalík. V dohledné době by měl do klubu také přijet makedonský útočník Jovica Dimovski.

Z nových smluv v Dynamu se mohou těšit tři fotbalisté, smlouvu prodloužil útočník Marek Plichta a dlouholeté kontrakty do roku 2013, resp. 2012 podepsali mladíci Tomáš Stráský a Vít Pešula. "Všichni tři jsou budoucností prvního týmu, proto jsme si je podpisem smluv chtěli pojistit na delší dobu," řekl pro náš web sportovní manažer klubu Roman Rogoz.

Dalším očekávaným příchodem do klubu jsou testy makedonského útočníka. Jovica Dimovski (nar. 1989) dokázal v loňské sezoně nastřílet úctyhodných osmnáct branek a klub si od jeho příchodu hodně slibuje. "Sice tady už měl být, ale jeho příjezd se trochu pozdržel kvůli vyřizování víz. V klubu by měl být tento hráč z makedonské Bitoly na čtrnáctidenních testech," sdělil dále manažer Rogoz.

V posledních dnech také několik hráčů klubu usiluje o to prosadit se v jiných týmech. Michal Mácha velmi upoutal představitele Hradce Králové, kde je již týden na zkoušce a Východočeši o něj projevili eminentní zájem. Mácha by měl v Hradci zůstat na půlročním hostování s opcí na přestup. Bojovat o angažmá ve Vyšočině Jihlava začal i další defenzivní fotbalista Michal Skopalík, který by se měl v úterý představit v dresu Vysočiny v zápase s pražskou Spartou. Naopak z druholigové Čáslavi se po testech vrátil útočník Michal Schön, který své štěstí zkusí nyní v Sezimově Ústí.