Každá série jednou končí. Ta osmizápasová českobudějovická bez porážky skončila v posledním utkání podzimu v pražském Edenu. Jihočeši prohráli se Slavií 1:4. Jiří Kladrubský nastoupil v základní sestavě po dvou měsících. Ani jeho zkušenosti ale hostům k bodům nepomohly. I tak se ale hráči shodnou, že za sebou mají skvělý podzim v první lize.

Jak těžký ten zápas pro vás byl?
Jo, těžký to bylo. Ale to jsme věděli! Chtěli jsme Slavii potrápit víc, než jsme jí potrápili.

Bylo znát, že hraje vlastní ligu?
Jo. Jsou dobrý. Musím uznat, že jsou na jiné vlně. Je to vidět i na zápasech Ligy Mistrů. Hrají výborně.

Co váš výkon? Byli jste s ním spokojeni? Brzy jste prohrávali 0:3.
Chtěli jsme to odehrát co nejlépe. První poločas to nevyšlo. V kabině jsme si o poločase říkali, že je jedno, kolik dostaneme gólů, ale náš výkon by měl mít aspoň koule. Ve druhé půli to bylo lepší, ale na Slavii to nestačilo.

Co celkově podzim. Panuje s ním spokojenost?
Je to super podzim. Máme třicet bodů. A nepamatuju si, kdy by mělo Dynamo tolik bodů. Musíme si toho vážit, ale ještě nás čeká jaro, kdy musíme taky nasbírat nějaké body.

Jak velký podíl má na tom podzimu brankář Drobný?
Obrovský podíl. Jsem rád, že tu s Tomášem Sivokem jsou. Jak vstoupili do kabiny i klubu, začalo se to měnit k lepšímu. Doufám, že tu budou pokračovat.