Týden před startem jarní části Juniorské ligy přivítali fotbalisté Dynama doma na Složišti Jiskru Třeboň hrající krajský přebor. Hráči budějovického klubu po velmi dobrém výkonu vyhráli přesvědčivě 5:0, když se dvakrát trefili Lukáš Bálek, Jakub Matoušek, jednu branku přidal Kryštof Kadlec.

SK Dynamo ČB U21 – Jiskra Třeboň 5:0 (4:0)
Branky: Bálek 2, Matoušek 2, Kadlec.

Dynamo U21: Rothbauer – Škoda, Frnoch, Tomášek, Zachař – Krejčí, Rottenborn, Málek, Kadlec, Blažek – Jakub Matoušek. Střídali Coufal, Fišer, Rauscher.

Třeboň: J. Skála – Kodras, Havlík, Kido, Malický – Divoký, Franěk, Maxa, Lonsmín, Jan Matoušek – Holzepl. Střídali Kučera, Veselý, Kopecký, Holý.

Petr Skála (trenér Dynama): „Nad očekávání dobře nám vyšel start do utkání. Během pár minut jsme vedli o tři góly, to se potom nehraje špatně. Ale Třeboň to úplně nepoložila a pomalu se dostávala do hry. Určitě chtěla dát minimálně jeden gól. Ale my jsme přidali v úvodu druhého poločasu pátý gól. A i když se soupeř potom snažil ze všech sil, udrželi jsme čisté konto. Pro nás je to vítězství o to důležitější, že jsme konečně dali víc než jeden gól. V kádru je řada mladých hráčů, pro které to byla veliká zkušenost.”