Ve druhém utkání po sobě nastoupila budějovická obrana se třemi stopery. V obou případech v ní nechyběl mladý talent Maksym Talovierov, pro kterého není nové rozestavení velkou změnou. Podobnou pozici si vyzkoušel už ve Spartě, kde ovšem nastupoval na pravé straně. Porážka v Liberci ho mrzela, tím spíš, že soupeř o výsledku rozhodl v samém závěru.

Panuje po pohárovém utkání v Liberci velké zklamání?
Bylo to velice těžké utkání, myslím si, že jsme nehráli špatně. Jsme zklamaní, že jsme vypadli kvůli brance z poslední minuty. Ale už o víkendu nás čeká ligové utkání, takže si musíme rozebrat, kde jsme dělali chyby a jít dál.

Co jste říkal tomu, že jste v Liberci hráli podruhé v krátkém sledu za sebou? Byla to výhoda, že už jste věděli, co od soupeře očekávat?
Liberec je velice kvalitní soupeř, který hrál důstojnou roli i v evropských pohárech. Je pro nás lepší hrát proti kvalitnějším týmům. Chtěli jsme je konečně porazit, vytvořili jsme si dobré šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit v branku.

V čem spočívala největší síla soupeře?
Mají tým postavený na hráčích do soubojů, kde jsou velmi silní. Není to jen o křídelních hráčích jako je Mosquera nebo Pešek.

Jak se seběhla rozhodující branka domácích?
Chci se na to podívat nejprve na videu, takže zatím to nechci nijak komentovat.

Je pro vás velká změna, že poslední dva zápasy jste odehráli na tři stopery?
Když jsem byl na hostování ve Spartě, tak jsem hrál stejnou pozici, ale na pravé straně. Není to tedy pro mě nic nového a neřeším, z jaké strany hraju.