Ve víkendových soutěžních zápasech se v zahraničí představila kompletní trojice fotbalistů, kteří v nedávné době odešli do zahraničí přímo z Dynama České Budějovice. Bývalý kapitán Martin Vozábal odehrál poprvé za Xanthi celý poločas a mohl se s týmem radovat z vysokého vítězství 4:1. V utkání Panionios - OFI Kréta inkasoval Jaroslav Drobný jednu branku a jeho tým zvítězil 2:1. Miroslav Seman byl jeětě úspěšnější - v Kyperské lize ho žádný za soupeřů nepřekonal.
V Čechách se v základní sestavě Příbrami zabydlel Miloslav Penner a s největší pravděpodobností nastoupí i v prvním jarním zápase proti Liberci.
I. LIGA
Miloslav PENNER
(Příbram)
V generálce na první ligu proti Střížkovu (3:0) odehrál na levém kraji obrany celých devadesát minut. Trenér Pavel Tobiáš se snažil postavit do utkání s třetiligovým soupeřem co nejsilnější sestavu, a tak se dá předpokládat, že bude Peny pravidelně nastupovat i v ligových zápasech.

II. LIGA
Aleš MATOUŠEK
(Tatran Prachatice)
V utkání s Chomutovem (4:0) odehrál celý první poločas. Hrací plochu opouštěl za stavu 1:0 - na jeho místu nastoupil kanonýr Zušťák.

Stanislav ROŽBOUD (Tatran Prachatice)
Krajní záložník odehrál v zápase proti Chomutovu 78 minut.

Zdeněk Křížek (Tatran Prachatice)
V zápase s Chomutovem udržel bez větších problémů čisté konto.

Jiří PRAVDA (Tatran Prachatice)
Na levém kraji záložní řady odehrál celé utkání.

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)
Jaroslav Drobný (Panionios Atény /Řecko/)
Utkání proti OFI Kréta nezačalo pro Drobase vůbec dobře. Již v osmé minutě ho překonal hostující Kazantzis. Ex-budějovický golman již ale neinkasoval a Panionios díky brankám Vlčka a Mantziose zvítězil 2:1. Tým se tak posunul na osmé místo tabulky.

Miroslav Seman (Nea Salamis /Kypr/)
V domácím utkání proti Alki Larnaca odehrál celých devadesát minut. Soupeři na něj nedokázali vyzrát a tak si mohl na své konto připsat další vychytanou nulu. Střelecky se ale nedařilo ani spoluhráčům a utkání tak skončilo 0:0. Jeho tým stále drží čtvrtou příčku tabulky, když třetí Omonia a pátý Olympiakos mají stejný počet bodů.

Martin Vozábal (Škoda Xanthi /Řecko/)
Ve výborné formě hrající Skoda nezaváhala ani s Kalamarias a doma vyhrála vysoko 4:1. Vozy nastoupil na celý druhý poločas a byl u toho, když se jeho mužstvo radovalo ze dvou vstřelených branek.Xanthi v současné době okupuje čtvrtou příčku tabulky s pětibodovým náskokem na PAOK Soluň.