I v dalším kvalifikačním utkání na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích dokázala česká reprezentace do jednadvaceti let zvítězit, když proti výběru Kosova zvítězila 3:0. O branky se postupně postarali Sejk, Gabriel a Fila.

Úvodní poločas měli svěřenci trenéra Jana Suchopárka zcela pod kontrolou a soupeře nepustili ani k jedné vážnější příležitosti. Do vedení se dostali už v desáté minutě, kdy kapitán Kaloč našel volného Václava Sejka, který neměl problém poslat balon do odkryté branky. Druhou branku přidal v závěru půle Adam Gabriel, když tvrdou střelou dorazil pokus Adama Karabce.

I ve druhých čtyřiceti pěti minutách měli domácí navrch. Odměnou jim byla třetí branka v síti Kosova, o kterou se šikovnou tečí postaral Daniel Fila. Hosté mohli po velké příležitosti alespoň snížit, ovšem ani tentokrát česká defenziva neinkasovala a udržela další čisté konto.

Česko U21 - Kosovo U21 3:0 (2:0)
Branky: 10. Sejk, 38. Gabriel, 57. Fila
ŽK: Knapík, Gabriel, Kaloč - Marleku.
Rozhodčí: Leibovitz – Dotan, Adi (ISR).

Česko: Kovář – Gabriel (83. Jurásek), Vitík, Knapík, Fukala – Kaloč (83. Krunert), Šulc (69. Kohút), Žambůrek – Karabec, Sejk (46. Fila), Ostrák (69. Červ).
Kosovo: Nreca-Bisinger – A. Hoti, Kurtulus (C), Zumberi – Krasniqi (62. Limani), F. Hoti (63. Zeqiri), Kryeziu (71. Sadiku), Lushaku, Hoxha – Diamant Berisha (82. Tahiri), Marleku.