Národní tým do jednadvaceti let se na Střeleckém ostrově utkal v kvalifikačním utkání na mistrovství Evropy proti Chorvatsku, ve kterém nakonec nepadla ani jedna branka a oba soupeři se tak rozešli nerozhodně. Do utkání zasáhli i dva fotbalisté Dynama. Pavel Šulc musel střídat už v prvním poločase, Filip Havelka hřiště opustil až v nastavení druhé půle.

První poločas nabídl zajímavou podívanou, která ale nepřinesla ani jednu vstřelenou branku. Blízko ke skórování měl útočník Špikič, když tečoval střílenou přihrávku od Sosy, ale Jedlička skvělým zákrokem míč vyrazil. Češi zahrozili po krásném centru Holíka z pravé strany, po kterém hlavičkoval Drchal pouze do náruče brankáře Šempera.

Druhý poločas už nenabídl tolik aktivní hry a střeleckých pokusů, přesto se hrál kvalitní fotbal. V 55. minutě dal o sobě vědět slávistický útočník Petar Musa, když tvrdou střelou pořádně protáhl Jedličku. Na druhé straně napálil skákavý míč Drchal, ale o pár metrů minul branku soupeře. Závěr už žádné šance nepřinesl, takže utkání skončilo 0:0.

Kvalifikace ME U21 – 7. 9. 2020: Česko – Chorvatsko 0:0
ŽK: Plechatý, Holík, Šašinka – Sosa, Ivanušec, Moro, Šverko. Rozhodčí: Stoyanov – Venev, Stoilev.
Česko: Jedlička – Holík, Plechatý, Krejčí, Sadílek – Janošek, Havelka (90+1. Lingr) – Bucha, Šašinka, Šulc (20. Matoušek) – Drchal (78. Granečný).
Chorvatsko: Šemper – Šutalo, Erlič, Šverko, Sosa – Ivanušec, Moro, Nejašmič, Majer (68. Bistrovič) – Musa (77. Kulenovič), Špikič (60. Dolček).